2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ختم ۴۰ روزه سوره بس و ختم دعای یستشیر رو شنیدم و خیلیا رو دیدم حاجت گرفتن ازشون

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

من سوره یوسف هم چله میگرفتم، خواستگار میومد

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738

من خوندم فایده نداشت ولی خب خیلیا خوندن و حاجت گرفتن

من فقط توکل به خداوتوسل کردم به امام زمان و حضرت زهرا

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
برام نداشت😂

😁 من نخوندم چون معمولا نتیجه نمیدن برام

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

من دوستای خودم سنتی ازدواج کردن یعنی تا قبل خواستگاری دختروپسر همو ندیده بودن، شوهراشونم خیلی موقعیت خوبی دارن، یکی پزشکه یکی قاضیه و....

خدایا خودت بساز،تو بسازی قشنگتره🙏
من دوستای خودم سنتی ازدواج کردن یعنی تا قبل خواستگاری دختروپسر همو ندیده بودن، شوهراشونم خیلی موقعیت ...

فقط فقط فقط پیشونی خواهرم

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 

این چله ها واسه پسر مجردم جواب میده؟ یه برادرشوهر مجرد دارم واسش بخونم دختر پیدا میشه.واسش؟

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!