2733
2734
عنوان

بيمه زنان خانه دار👩🏻👱‍♀️👵

| مشاهده متن کامل بحث + 17547 بازدید | 48 پست
اینی که میگید دفترچه نمیخوایین یعنی اینکه خدمات درمانی بیمه رو نمخوایین?

بله از سمت همسرم بيمه ايران هستيم و دفترچه تامين اجتماعي داريم 

من ميخواستم بدون اين هفت سال سابقه ي بيمه ي خودم رو چطور جداگانه حق بيمه بريزم و بعد از چند سال بازنشستگي ميتونم بگيرم 

تلان ماهي چقدر بايد بدم ؟

ممنون ميشم از پاسخگوييتون 🙏🍃💐🌺

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
تا ماهي ٣٠٠

خوب این مبلغ رو هم میتونید شش ماهه هم سه ماهه و هم سالانه بدید ...که بهترین روش سالانه است چون ده درصد سود بیشتر میگیرید..اگه بخوایید سالانه بدید میشه سالی 3 میلیون و پونصد...یعنی شما الان 3 و نیم میلیون میدید و بیمه رو انجام میدید...سال دیگه همین برج یک 3 ونیم میدید

خوب این مبلغ رو هم میتونید شش ماهه هم سه ماهه و هم سالانه بدید ...که بهترین روش سالانه است چون ده در ...

خب تا چند سال بايد بپردازم 

و بعدا چقدر  حقوق تعلق ميگيره 

هفت سال بيمه ام لحاظ ميشه ؟

خب تا چند سال بايد بپردازم  و بعدا چقدر  حقوق تعلق ميگيره  هفت سال بيمه ام لحاظ ميش ...

اینکه چند سال پرداخت بشه انتخاب باشماست از 5 سال تا 30 سال...30 ساله بهتره...اگه همون بیمه هارو بخوایین ادامه بدین بله محاسبه میشه.اگه پاسارکاد انتخاب کنین نه...واینکه چقد میدن رو بیمه مرکزی محاسبه میکنه...ومقدار دقیق نمیشه گفت ...ام بعد از سی سال با ماهیی 300 هزار...تقریبا. 1 تا 1 ونیم میلیارد.....یکجا داده میشه...ولی بازهم میگم این مقدار دقیق نیست شاید کمتر شایدهم بیشتر

اینکه چند سال پرداخت بشه انتخاب باشماست از 5 سال تا 30 سال...30 ساله بهتره...اگه همون بیمه هارو بخوا ...

ممنون از وقتي كه گذاشتين 💖🙏

2706