2733
2739
عنوان

بيمه زنان خانه دار👩🏻👱‍♀️👵

| مشاهده متن کامل بحث + 17557 بازدید | 48 پست
ماهی چقدر باید بپردازیم؟ بعد از چندسال حق بیمه میدن؟

حق بیمه ماهانه برای بیمه پاسارگاد از ماهیی 50 هزار تومن شروع میشه تا 300...بستگی به توانایی خودتون داره و مدت قراردادهم از 5 سال تا 30 ساله....خوبیه بیمه پاسارگاد اینه که شما آخر اگه دوست داشتین میتونین پولتون و یکجا بگیرین یا مستمری بگیرین....و بهداز 7 سال هرزمان که خواستین میتونین خودتون وبازخرید کنین....ولی تامین اجتماعی اینطور نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق بیمه ماهانه برای بیمه پاسارگاد از ماهیی 50 هزار تومن شروع میشه تا 300...بستگی به توانایی خودتون د ...

چه جالب یعنی مثلا اگر ماهی صدتومن بدیم بعد ازپنج سال چقدر مستمری میدن؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
بله عزیزم..من بچه های خودم و همه اعضای خانوادم بیمه عمر پاسارگادهستن...ا...بیمه پاسارگاد تحت نظارت ب ...

منم بیمه زنان پارسیان هستم....۶ماه اول ۶۰۰تومن ریختم بعد ده سال بازنشستگی چقدر میدن ماهانه...سالی  ۱۵درصد افزایش

2731

بیمه ایران هم داره با 10تا 20ماه قسط بازنشسته میشن. دفاتر پیشخوان دولت انجام میدن. منم داشتم بهش فکر میکردم اما آخه تا20سال دیگه معلوم نیست چه اتفاقی میفته نکنه شرکت‌های بیمه ورشکست بشن. اونوقت تکلیف پولمون چی میشه نشستیم به امید بازنشستگی 🤔

شرایط بیمه عمر چیه؟ واینکه ایا بیمه ای هست که بچه هامون رو بیمه کنیم که بعدا برای جهیزیه یا ازدواج ا ...

عزیزم بیمه پاسارگاد طرح کودک و نوجوان میلیونر داره..شما حق بیمه سالانه پرداخت میکنی وبعداز 30 سال بچه شما بازنشستگی میگیره...حق بیمه پرداختی شما از سالی 600 هزار تومن تا4 میلیون...ود آخر این پول با سود بهتون تعلق میگیره.ود کنار اون از سن 12 سالگی به بعد تحت پوشش خدمات درمانی هم قرار میگیرن

چه جالب یعنی مثلا اگر ماهی صدتومن بدیم بعد ازپنج سال چقدر مستمری میدن؟

خانم عزیز...بهترین مدت قرارداد بیمه 30 ساله...وقبل از هفت سال اگه خودتون وبازخرید کنین...حتما ضرر میکنین....چون پول شما بعد از هفت سال به سوددهی میفته

2740
خانم عزیز...بهترین مدت قرارداد بیمه 30 ساله...وقبل از هفت سال اگه خودتون وبازخرید کنین...حتما ضرر می ...

بیمه زنان خانه دارم میشه زودتر بازخرید کرد یا فقط بیمه عمر ب این شکله؟

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
میشه توضیح بدید شرایطشو؟ و خانمی که بیمه همسرش هست چطور ؟ ممنون توضیح بدید

اینکه شما بیمه همسرتون هستین مشکلی پیش نمیاره...من خودم هم بیمه عمردارم و هم بیمه همسرم هستم و هم بیمه تکمیلی دارم..

ن من بیمه زنان خانه دار انجام دادم تامین اجتماعی بیمه عمر ایرانم دارم

ببین عزیزم...تاجایی که من میدونم بیمه تامین اجتماعی نمیشه زودتر بازخرید کرد...وبیمه عمر هم بعد از هفت. سال میتونین بازخرید کنین...ولی اگه بازخرید نکنین بهتره

برای همین دودل شدم تامین اجتماعی رو ادامه بدم یا ن.چون ممکنه هر اتفاقی بیفته دیگه نشه ادامه داد.تکلیف اونهمه پولی ک ریختیم چی میشه

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
خانمي الان حق بيمه زنان خانه دار ماهي چقدره دفترچه بيمه نميخوام هفت سالم شاغل بودم سابقه بيمه دارم ...

اینی که میگید دفترچه نمیخوایین یعنی اینکه خدمات درمانی بیمه رو نمخوایین?

2706