2737
2734
عنوان

شوهرم منو خونه خودم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد ازدواج خونه پدر دیگه اون راحتی قبلی رو نداره تازه

وای شوهرم دیوونم کرده نه ازاون که به زور فرستادم خونه بابام نه از الان ک همش دعوا راه میندازه من نرم خونه ام.اخه خونه پدر هم حدی داره همه اینارو بهش گفتم اصلا قبول نمیکنه داره بدم میاد ازش همش فک میکنم شاید چیزی زیر سرشه.به خودشم گفتم تو یچیزی زیر سرته که اینکار میکنی زد زیر گریه و دیوونه بازی ک تو بهم اعتماد نداری من دلم واست میسوزه

دقیقا این همون حرفیه که من زدم.گفتم تا سال دیگ تموم نمیشه من ک نمیتونم همش اینجا بمونم.وای یک دیوونه ...

😑😑😑😑😑 قبل از بارداریتم‌ همینطوری بود؟

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2728
دقیقا این همون حرفیه که من زدم.گفتم تا سال دیگ تموم نمیشه من ک نمیتونم همش اینجا بمونم.وای یک دیوونه ...

وقتی با دعوا و گریه فرستادت خونه بابات یعنی حتما خوشش میاد تنها باشه،،،،یا یه کاری چیزی دستشه

وگرنه اگه بمونی خونه خودت خطری نداشت و نداره،،،چه فرقی می‌کنه آخه 

کرونا خونه بابات و خودت نداره که ،،،،،،

خیلی سخته باردار باشی و خونه پدرت باشی ،،،،،شاید چیزی دلت خواست راحت نبودی ،،،،،اخه چه وضعشه 

2740

اگر باردار نبودین بیشتر عجیب بود الان کمتر عجیبه، همیشه همینطوره آدم نگران و مراقبیه یا الان یهو اینجوریه ؟ بالاخره شما همسرتون و رفتار و فکرشو و عکس‌العملاشو میشناسین ما نمی‌دونیم پس خودتون بهتر میتونین تشخیص بدین

ولی در مجموع اصل بر اعتماده تو رابطه مگر این که خلافش ثابت بشه ولی تا قبل ازون باید اعتماد باشه الانم که این کرونا واقعا اعصاب و روان همه رو تحت تاثیر قرار داده و آدما تحت استرس و فشارن اینارم باید در نظر بگیرید

ب نظر من ب فکر تو نیس ب فکر بچه توشکمته فقط وگرنه اینجوری باهات حرف نمیزد میترسه بچه چیزیش بشه

وا  کرونا کل دنیا پخش شده 

مگه خونه بابای استارتر کجاست که اونجا کرونا نیومده باشه؟؟؟؟؟؟؟خب فرقی نداره خونه خودش یا باباش

شوهر استارتر مشکوکه،،،،شاید اینجوری میخواد از زیر بار مسعولیت در بره،،،شاید خسیسه،،،شاید بی مسعولیته،،،،،شاید کاری دستشه

ببین ما نمیتونیم قضاوت کنیم  اگر سر و گوشش میجنبه ک باید بشناسیش و احتمال بدی ممکنه بخاطر کارش  نخاد تو بیای خونه  اما اگه میدونی ادم سالمیه  فقط تند و عصبیه  شک نکن بخاطر سلامتی خودت و بچته ک داره  اینجوری میکنه

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 

در اولین فرصت بزگرد خونت.به شوهرتم حرفی نزن که میخوای برگردی .

اگه هم بعدش دعوا راه انداخت بگو خونه پدرم راحت نبودم

.

بیشتر مراقب باش عزیزم. رفتارهای شوهرت منطقی نیس

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
2706