2733
2734
عنوان

شوهرم منو خونه خودم نمیبره

1182 بازدید | 49 پست

الان بیشتر از یک ماهه خونه بابامم.بخاطر کرونا از استان اومدم شهرستان.اوایلی ک کرونا اومده بود همش بابام و مامانم زنگ میزدن پاشو بیا ولی من دلم نمیخاس برم شوهرم به زور منو فرستاد برم به زور یعنی به دعوا و به گریه اون شب کلی باهاش دعوا کردم اونم میگف الا و بلا باید بری خلاصه با کلی دعوا من اومدم شهرستان.دیشبم میخاس بره استان بره سر کارش گفتم منم میام دوباره کلی دعوا و سر وصدا راه انداخت نه کجا میای من نگرانتم اونجا منبع آلودگیه فلانه علانه یعنی همش بهونه کرونا رو میکنه که من نرم خونه ام منم میگم من ازدواج نکردم که خونه بابام بمونم چرا منو نمیبری همش میگه میترسم مریض بشی منم ایقدرررر ناراحت شدم دیگه باهاش حرف نزدم تو خونه مادرش بودیم اومد سمتم منم گفتم حوصلتو ندارم یهو از جا پرید گوشیو پرت کرد کلی سرو صدا داد بعد رفت کنار باباش بعد اومد دوباره باهام دعوا کرد و ساعت ۱۲ شب بود لباساشو جمع کرد که بره.میگف زن من نفهمه اینجوره اونجوره خلاصه کلی جلوی خانوادش بامن دعوا کرد.

بچها من درک نمیکنم این واقعا دلش برا من میسوزه یا واقعا نمیخاد من تو خونم باشم میخاد تنها باشه؟

اصلا دلسوزی تا این حد داریم؟این شورشو دراورده.

درضمن باردار هم هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وااا

شوهرت عملن خونه رات نمیده

اصن خودت پاشو برو چرا میگی منو ببر منو بیار 

برو اومد دید خونه ای بگو خونه زندگیمه اونجا مهمونم 

مهمونم یماه دوماه نمیشه

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

اگه بخاطر دلسوزيش بود علاوه بر جسمت به فكر روحتم بود

اونم مخصوصاااااتو اين شرايط اينجور رفتار كردنش و دعوا كردنش جلو خانوادش واقعا خوشبينانه هم نميشه بهش فكر كرد🙁🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2738

کرونا یعنی تو شهری که هستین نیست؟😕

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2706