2733
2739
اشتهاتون باز میشه بعدش باید همش بخورید اگه چند روز غذا کم بخورید بازم اشتهاتون برمیگرده به حالت قبلی

خوب وقتی می زارم کنار اشتهام خیلی کم می شه اگه زیاد بخورم بالا میارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب وقتی می زارم کنار اشتهام خیلی کم می شه اگه زیاد بخورم بالا میارم

به معدتون فشار میاد نمیتونه هضمش کنه تو اونجور مواقع یکی دو روز استفاده نکنید بعدش دوباره استفاده کنید.اروم اروم غذاتونو بیشتر کنید تو یه وعده غذایی یه دفعه زیاد نخورید تقسیم کنید تو تایمهای بیشتر بخورید

2728
یهویی نداشتم کمش کردم ولی همیشه یه چیزی بعدش می شه مثلا مریض می شم کلا هر چی اضافه کردم بر می گرده

برا همه اینطوریه یه اتفاقی میوفته همه زحمتا به فنا میره.درکل ادمای لاغر سیستم بدنشون یه جوریه که چاق نمیشن

به معدتون فشار میاد نمیتونه هضمش کنه تو اونجور مواقع یکی دو روز استفاده نکنید بعدش دوباره استفاده کن ...

ممنون عزیزم. ولی خیلی خسته شدم آخه خیلی از راههارو امتحان کردم دلم می خواد یه چیزی زود چاقم کنه دیگه هم بر نکرده. انقدر پودرای چاقی خوردم که الان دیگه اونا هم اشتهام رو زیاد نمی کنه

برا همه اینطوریه یه اتفاقی میوفته همه زحمتا به فنا میره.درکل ادمای لاغر سیستم بدنشون یه جوریه که چاق ...

تو خونمون فقط من اینجوری لاغرم دارم افسردگی می گیرم

2740
ممنون عزیزم. ولی خیلی خسته شدم آخه خیلی از راههارو امتحان کردم دلم می خواد یه چیزی زود چاقم کنه دیگه ...

دیگه بدنت واکنش نشون نمیده این پودرها یا قرصها باید بینشون یکی دو ماه فاصله بندازی تا دوباره عمل کنه.

بدنتو تقویت کن لاغری بهتره مهم اینکه مقاوم باشه

آخه من متاهل هستم شوهرم تا یه بحث کوچیک پیش میاد سریع این بحث رو می کشه وسط از دست حرفهای شوهرم بیشتر خسته شدم اگه مجرد بودم انقدر خودم رو اذییت نمی کردم

آخه من متاهل هستم شوهرم تا یه بحث کوچیک پیش میاد سریع این بحث رو می کشه وسط از دست حرفهای شوهرم بیشت ...

روحیه هم خیلی مهمه فکرت خراب باشه لاغر میشی.البته بعضیا چاق میشن