2737
2734
میان وعده یه لیوان شیر ۱۱تا خرما و یه دونه موز بخور بعد. شام یه کیک تاینی بخور پسته هم یادت نره در ...

کرفس نصب کردم ولی چون اشتها برا غذا خوردن ندارم نمی تونم اونقدر که می گه کالری مصرف کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرفس نصب کردم ولی چون اشتها برا غذا خوردن ندارم نمی تونم اونقدر که می گه کالری مصرف کنم 

اشتهات باز میشه 

کم کم یه قاشق یه قاشق ب غذات اضاف کن

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2731

#چاقی

#تجربه_اعضا

🍃🍃🎈🍃🍃

🍀سلام مروارید جونم.از کانالت ممنونم.اسمم عاطفه است 25 سالمه.

واسه چاق شدن راهکار زیادی دارم که من میخوام چندتاشو بگم که جواب گرفتم.

1. واسه پر شدن صورت، گرد و خوش فرم شدن ب.ا.س.ن و س.ی.ن.ه«اصلا سن و سال و افتادگی س.ی.ن.ه و ب.ا.س.ن مهم نیست»: هر صبح هفت تا بادام بشکونن بندازن توی آب و شب قبل از خواب پوست قهوه ای رو بکنن و بادام ها رو بخورن من شش ماه خوردم و الان چهارساله که نمیخورم و همونجوری مونده و تکون نخورده.بعضی ها سه ماه جواب میگیرن بعضی ها شش ماه.درضمن یبوست رو هم از بین میبره.

2.بجای عرق یونجه میتونید خود یونجه رو بخورید.من خود یونجه رو قاطی سبزی خوردن میخورم.

3.شیر خشک هم قبل از هر وعده غذا بخورید یعنی فوق العاده ادمو خوش هیکل میکنه.ضرر نداره چون اگر ضرر داشت واسه بچه ها درست نمیکردند.شیر خشک هم با یه لیوان اب باید قاطی کرد.

❤️دوستتون دارم دوستان مجازی ❤️

💖🅾💖

2740

#مواظب_باشیم

#هشدار_اعضا

🍃🍃🚨🚨🍃🍃

🍀سلام عزیز دلم امیدوارم حالت خوبه باشه خواستم به خانومای گل کانال بگم اگه قصد چاق شدن دارید خیلی ناراحت هستید از اینکه لاغر هستید خواهشا مستقیما نرید سراغ  رژیم و خوردن پودر و چیزای دیگه من خودم رفتم دکتر گف صبح به صبح ژله بخور یا چیزایی که چربه زیاد بخور من به حدی لاغر بودم که موج های آبی اجازه ندادن از سرسره هاش استفاده کنم گفتن وزنت کمه میری خدا نکرده فشار اب زیاده پرتت میکنه پایین خانمای عزیز خواهشا اول یه چکاپ کامل برید من بعد مدت ها که ازمایش دادم متوجه شدم تیرویید دارم و لاغریم به خاطر اونه ولی به خاطر چیزایی که سر خود خوردم اون همه غذا و شیرینی خامه ای و ....کبد چرب گرفتم😥توروخدا اول یه ازمایش بدید بعد اگه مشکلی نبود اقدام کنید

🍀سلام مرواریدجان در مورد استفاده از داروهای چاقی یا لاغری که عطاری ها میفروشن میخوام بگم یه از آشنایان که عقد کرده بودن شوهرش براش داروی لاغری میخره اونم میخوره، میگفت دستشویی که میرفتم چربی ازم دفع میشد، بعدا فهمیدن تو قرصا موادمخدر شیشه بود، خلاصه پدرمادر دختره شکایت میکنن از پسره، درخواست طلاقم میکنن بنده خداها هنوز درگیرن، میخوام بگم به هیچ عنوان اولا از عطاری که شناخت ندارن خرید نکنن دوما داروهایی که مجوز و سیب سلامت ندارن و دست سازن اصلا نخرن خیلی راههای طبیعی مثل ورزش وتغذیه برای چاقی و لاغری وجود داره

🍀سلام عزیزم به نظر من اصلا درباره این پودرها هر چقد هم شما تکرار کنی یهو یه نفر خام میشه میره دنبالش مثل دوست خودم که الان یه سالی هست هم سلامت کبدش و هم تخمدانهاش را گذاشته روی همین پودر #چاقی متاسفانه نه خوب میشه و نه حتی بهتر پریوداش قطع شده و پوستش لکه های خیلی زشتی انداخته😔😔

💖🅾💖

#چاقی

🍃🎈🍃

✅سلام ب همه خوشگل های کانال..ب مدیرای باحال وپایه 😍😎نامزد کردم ۴۷کیلو بودم همش مادشوهرواطرفیان میگفتن لاغری بعد تو نامزدیمم بلافاصله بعد اصلاح صورتم ترکید وحشتناک جوش زدم .تا ۱۲روز من باشگاه رفتم ک هیچ ادامه هم ندادم ولی تو باشگاه هر حرکتی ک انجام میدادم باید چیزی میخوردم همه حرکاتمم اروم باید میزدم خلاصه ما دور شدیم از باشگاه من دیگه باشگاه نرفتم تو دوره ی باشگاهمم حتما جای اب باید شیرخرما یا اب هویج بستنی میخوردم منم نامردی نمیکردم بطری دلسترو پر میکردم تا ته هم میخوردم😅غذامو سعی میکردم زیاد کنم بعد ۲ماه ک از باشگاه رفتنم میگذشت من رفتم وزنه دیدم ۴کیلو چاق شدم باشگاه استارت من شده بود.فقط حرص نخورید چاق میشید اب هویج بستنی خیلی چاق میکنه عروسیم استخون بودم ولی بعد عروسی غذاخوب خوردم حسابی میخورم  تنقلات خیلی میخورم تخمه بیسکوئیت کرم دار شبا بعدشام میخورم الان شدم ۵۷کیلو باز دارم سعی میکنم صبحانه و ناهاربخورم چون جونم نمیگیره بخورم از طرفی ام دلم میخاد توپر باشم😍😍منم خیلی چیزارو ک میگن امتحان کن نکه بگم نکردم پودر جنسینگ خریدم نخوردم عرق یونجه خریدم بد بود نخوردم اصلا سراغ قرص و این جور چیزا نرید بلا بدور معدتون اذیت میشه...من خودم فقط دلیل اینو ک چاق شدم رو حرص نخوردن میدونم شاید براشما هم جواب داد...عزیزای دلم دوستای خوشگلم منم مطلباتونو میخونم دوستون دارم واقعا با بعضی مطلبا اونقد خندیدم ک اشکم اومده و با بعضی مطلبا بازم از ناراحتی اشکم اومده براتون دعا کردم الهی بحق خانوم فاطمه س مشکل تک تکتون حل بشه دوستون دارم باعثه افتخاره دوستات میلیونی باشن

💖🅾💖

#تجربه_اعضا

🍃🍃🎈🍃🍃

🍀سلام مروارید عزیزم😘 امیدوارم حالتون خوب باشه🌹 دررابطه با #چاقی من مدتی که برای کنکور میخوندم خیلی ضعیف و لاغر شده بودم بحدی که شهریور ۴۳ کیلو بودم🙊 خیلی گفته بودن عرقه یونجه بخوریم برای چاقی مامانم رفته بود ازعطاری بخره و اونجا فهمیده بود فروشنده برای چاقی میخاد گفته بود هر روز یه لیوان کوچیک عرق یونجه و بیدمشک و قاتی کنم بخورم و عرق رازیانه رو هم یه لیوان کوچیک هر روز بجز پریودی. و خرما بخورم البته یا با اب یا خیار اصلا خالی نخورم . شیر و با دارچین یذره یا زنجبیل بریزم و بخورم . هم اینطور قرص زینک پلاس هم استفاده کردم البته زیاده رویش ضرر داره خلاصه با خوردن زیاد و رسیدن بخودم ۴ ماه بعد ۵۰ کیلو شدم ☺️البته باید هنوز زیادترم بشم چون قدم ۱۷۲😋 هستش امیدوارم مفید باشه براتون❤️التماس دعا.

🍀سلام مروارید جون یه تجربه داشتم خاستم بگم بزاری کانال تا همه استفاده کنن.من ۳۸ کیلو بودم به شدت کمبود وزن داشتم😭تا اینکه پسرعمه بابام که باشگاه بدنسازی داره گفت هیچ دارویی مصرف نکن فقط اینی ک میگمو مصرف کن تا عید حداقل ۱۰ کیلو اضافه میکنی حالا اون چیزی ک باید مصرف کنن

📝یک قوطی شیرخشک+100گرم نشاسته پودر شده+۱۰۰گرم سویای پودر شده+۱۰۰گرم جوانه گندم+100پودر تخم مرغ (از عطاری تهیه کنین)همه رو مخلوط کنین روزی۲ بارهر مرتبه یک قاشق داخل شیر بریزن میل کنن

من استفاده کردم توی دوماه ۸ کیلو اضافه کردم مطمعن باشین هیچ ضرری نداره از دکترم پرسیدم ایشالا که بقیه هم نتیجه بگیرن برا ازدواج منو عشقمم دعا

🍀برای #چاقی من یه همکلاسی داشتم دوران دبیرستان خیلی لاغربودوصورت استخونی داشتش بعدچندماه دیدم هی تپل وتپل تر میشه بحدی که قشنگ کامل گونه دراورده بودو لباش جمع شده بودلب وبینیش کوچولوتربه نظرمیرسیدازش پرسیدم چیکارکردی تپل شدی گفت عرق یونجه خریدم قبل غذامیخورم یه استکان تلخه یکم ولی می ارزه ببین چه تپلی شدم ..خواص عرق یونجه اگه بخونین یکیش چاق کردن هست...گفتم شایدبدرد کسی بخوره

💖

حدودا ۶۰ تا تجربه گذاشتن  اگه دوس داشتی ادرسشو میدم برو مطالب چاقیشو سرچ کن بخون اصنم عضو لازم ...

ممنون عزیزم بخاطر مطالب مفیدی که گذاشتید . و ببخشید که من دیر دیدم بخاطر همین هم دیر تشکر کردم . اگه می شه لطف کنید آدرس رو برام بزارید بازم هم ازتون ممنونم