2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زن های کثیف دلشون برا بچه خودشون یا پدر مادشون نمیسوزه می خوان به غریبه رحم کنن  چه طوری می تون ...

بعضی ادما زیر سنگینی حجابم وقیحن بعضی ها با پریشانی موهاشون نجیب😊وقاحت و نجابت تو ذات ادماس😉

خب تا اینجا میدونم چهارده روز پیش کرونا نگرفتم😅🤦‍♀️الان باید چهارده روز دیگه صبر کنم ببینم امروز گرفته بودم یا نه!!😑🤔

[QUOTE=131144895]سنش رو از کجا فهمیدی خودش گفت:؟[/QUOT از طریق عکس پروفایلش ک عکس پسر خواهرش ک فوت کرده بود رو گذاشته بود از طریق اون روستاشونو پیدا کردم زنگ زدم الکی ب یکی از اشناهاشون ک اتفاقا خواهرش بود گفتم برا امر خیر برا داییم میخوام گفتم داییم سی وهفت سالشه اونم گفت خواهر من متولد1358هس خودمم رفتم زنه رو از نزدیک دیدم خیلی پیر بود 

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2731
[QUOTE=131144895]سنش رو از کجا فهمیدی خودش گفت:؟[/QUOT از طریق عکس پروفایلش ک عکس پسر خواهرش ک فوت ک ...

پس بگرد ببین چه کرده که قاپ شوهرت رو دزدیده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
زن های کثیف دلشون برا بچه خودشون یا پدر مادشون نمیسوزه می خوان به غریبه رحم کنن  چه طوری می تون ...

این تازه چادری بود ولی ابروهاش تاتو بود از 

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
پس بگرد ببین چه کرده که قاپ شوهرت رو دزدیده

یعنی چی هزیزم

بعضی ادما زیر سنگینی حجابم وقیحن بعضی ها با پریشانی موهاشون نجیب😊وقاحت و نجابت تو ذات ادماس😉

به نظر من زنی که شلوار ساپورتی با تیشرت زیر مانتو جلو باز می پوشه موها بیرون فرقی با این خانم خونه خراب نداره بخدا خانمی مانتوش باز بود  شلوار ساپورتی پوشیده بود دقیق اونجاش معلوم این خانم چه قصدی داره اینطور لباس می پوشه؟؟؟منم خودم مانتو جلو باز دارم  تونیک حریر برا زیرش خریدم هشت تا شلوار ساپورتی و لی جذب دارم  ولی درست می پوشم باب جامعه

📌متولد ۷۷ نیستم 
به نظر من زنی که شلوار ساپورتی با تیشرت زیر مانتو جلو باز می پوشه موها بیرون فرقی با این خانم خونه خ ...

اون اره عزیزم راست میگی دیگه خیلی ایراد داشتنی ارع اینا خرابن 🤣🤣🤣🤣

خب تا اینجا میدونم چهارده روز پیش کرونا نگرفتم😅🤦‍♀️الان باید چهارده روز دیگه صبر کنم ببینم امروز گرفته بودم یا نه!!😑🤔
یعنی چی هزیزم

ببین شماجووم تری زیباتری ولی شوهرت رفته سراغ اون باید ببینی علت چیه اون رو از بین ببری

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706