2733
2739
وای خدا ازشون نگذره میشه بگین چیکارش کردین زنه رو 

همسایه بالایی خاهرم بود سن ننمو داشت بعد روزی نبود خاهر من گریه نکنه میومد باشوهرش لاس میزد شوهرشم بدش نمیومد شوهر زنه راننده ماشین سنگین بود دوهفته یه بار میومد خونش یه روز خیلی اتفاقی من اینو با شوهر ابجیم دیدم بی ناموس یدفگی چادرشو انداخت از سرش اینگار که هواسش نبوده با تاپ و شرتک بعد به شوهر ابجیم گفت میای بالا کارت دارم که منم بدو دنبالش رفتم چوب ورداشتم اول شیشه های خونشو شکستم بعدم با همون شیشه زدم دم کو...ش خلاصه که زنگ زد پلیس اومدن منو گرفتن بعدم از ترس کو ..نش که شوهرش نفهمه اومد رضایت داد یه هفته بعدم خونرو تخلیه کرد رفتن ولی خوب اینم بگم شوهر خاهر منم خیلی حرومزاده بود خاهرم از آخر ازش جدا شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسایه بالایی خاهرم بود سن ننمو داشت بعد روزی نبود خاهر من گریه نکنه میومد باشوهرش لاس میزد شوهرشم ب ...

واقعا خیلی شجاعت ب خرج دادی کاش منم یکی رو مثل توداشتم کنارم حیف ک هیچکس ندارم

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2731