2752
2734
آره خب متاسفانه به بد بودن هم عادت می کنن بعضیا و ترک عادت موجب مرض است!  بحث اینه که نباید زن ...

متاسفانه من از پانزده سالگیم بهش دل بستم وباورم نمیشه ک اینطوری باشه

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
ببین شماجووم تری زیباتری ولی شوهرت رفته سراغ اون باید ببینی علت چیه اون رو از بین ببری

آخه این چه حرفیه؟؟

هیچ توجیه ای واسه خیانت وجود نداره تو این نی نی سایت ندیدی خانمایی که از شوهراشون کتک میخورن .معتادن .هیزن .الواتن چقدر مینالند بازم به زندگیشون ادامه میدنچرا؟؟

چون نجیبند چونن با خانواده ان ..چون با اصالتن 

لپ کلا چون ذاتشون پاکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ازناراحتی  اعصاب تو این سنم چندروزه قلبم درد میکنه وچشمم میپره من به این هیکل وزیبایی رو ول کرد ...

اههههه شوهرت چقد کثیفه...ببین الان وقتش نیس بگم..لوندی و جذب کردن ربطی ب هیکل و تیپ نداره..من ک همش میگم زن باید هم ب تیپش و هیکلش برسه هم ب لوندیاش..هر وقت ی زن اعتماد بنفسشو ببره بالا هیچوقت کسیو از خودش بالاتر نبینه..تو فقط بخودت برس و بیشتر مغرور باش

قوی باش٫نترس٫کمترحرف بزن بیشتر فکرکن🧚‍♀️❤️🦋
اون موقعی که به پات افتاده بود که ببخشیش باید شرط بخششو مراجعه به روانشناس میذاشتی،الانم باهاش صحبت ...

اره ولی من اونموقع ادنقد ناراحت بودم ک باخودش حرف تزدم اصلا پدرومادرم با پدرش اینا حرف زدن

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
اههههه شوهرت چقد کثیفه...ببین الان وقتش نیس بگم..لوندی و جذب کردن ربطی ب هیکل و تیپ نداره..من ک همش ...

مشکل اینه با کاراش اعتماد بنفس منو از بین برده

من به عنوان مشاور هرگز به کسی که خیانت دیده نمیگم ببین کجای کار تو ایراد داشته که شوهرت خیانت کرده،م ...

ببخشید خانم من مشاور نیستم به همه هم توصیه میکنم برن پیش مشاور ولی شما به عنوان مشاور جدای از اینکه زن هستید باید بدونید خیانت هر دو سر خطا دارن نه فقط مرد نه فقط زن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
از شوهرمم خدا نگدره ولی اون زن رو هم من کممقصر نمیدونم 

مسأله اینه چیزی که قلب شما رو شکست خیانت بود که اونم کار شوهرتون بود. شما چون زورت به شوهرت نمی رسه، البته همه زنا همینن به خاطر قوانین مزخرف، مجبوری خشمتو سر اون زن خالی کنی، ولی بهتر بود جای این کارا شوهرتو له می کردی تا بفهمه سزای خیانت چیه.

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
مرد خیانتکار بهترین زن دنیارو هم داشته باشه یه بهانه ای برای خیانت پیدامیکنه حتی شغالو هم آهو میبینه ...

خیانت دو طرفه است 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
آخه این چه حرفیه؟؟ هیچ توجیه ای واسه خیانت وجود نداره تو این نی نی سایت ندیدی خانمایی که از شوهراشو ...

باشه شما خوبین بابا ول کنید یه نظر دادم ول کن نیستید وقتی (منظورم شما نیستید کلی میگم )اول ازدواج هی مادرشوهر اینه شوهر اونه خواهرش اینه هی غر هی غر هی غر خب مرد خم ادمه بالاخره زده میشه میره دنبال آسایش آرامش اینطور موقعه ها علاوه بر گناه نابخشودنی مرد باید دنبال درست کردن رفتار خودمون هم باشیم حالا هم تو رو خدا رها کنید من رو برید دنبال اصل ماجرا

ببخشید خانم من مشاور نیستم به همه هم توصیه میکنم برن پیش مشاور ولی شما به عنوان مشاور جدای از اینکه ...

نه عزیزم باید ریشه یابی کنیم،بعضیاشون برمیگرده به روابط والدینشون با هم یا با خود اون فرد در کودکی و نوجوانی، ربطی به همسرشون نداره،اونی که روحیه ی سالمی داره تحت هر شرایطی به تعهدش پایبنده و اگه دید همسرش مشکلاتی داره یا از لحاظ روحی و ...ارضاش نمیکنه و نمیتونه اینجوری با این همسر ادامه بده و میخواد که نیازهاش رفع بشه جدا میشه،خیانت نمیکنه،عدم تفاهمو باید تو دو طرف ریشه یابی کرد،دعواهای همیشگی،نارضایتیها و ...رو باید در دو طرف ریشه یابی کرد،هر چند همونها هم بعضی وقتا با پیگیری متوجه میشیم ریشه در گذشته و رفتار والدین داره،اما خیانت فقط و فقط ریشش در فرد خیانت کاره،اگه در درون خودش مشکلی نداشت نهایتا جدا میشد ولی خیانت نمیکرد،ممکنه این زوج در رابطشون مشکلاتی هم داشته باشن ولی اینا دلیل خیانت نمیشه(منظورم اینه فرد سالم با وجود اینها هم خیانت نمیکنه)،نهایتا دلیل دعوا و بحث یا حتی تنفر از هم و جدایی میشه،اونی که خیانت میکنه مشکلش چیزی در درون خودشه

باشه شما خوبین بابا ول کنید یه نظر دادم ول کن نیستید وقتی (منظورم شما نیستید کلی میگم )اول ازدواج هی ...

اعصاب نداری قبل اومدن به نی نی سایت یه گل گاو زبون دم کن بخور

اگه نمیتونی همدرد باشی لااقل درد نباش 

مثلا زنی درد یک همجنستو درک نمیکنی برا تعجبه

نه عزیزم باید ریشه یابی کنیم،بعضیاشون برمیگرده به روابط والدینشون با هم یا با خود اون فرد در کودکی و ...

ببین عزیزم من حوصله ندارم شما مشاوری پس میدونی زوری نمیشه کسی رو ارشاد کرد

اعصاب نداری قبل اومدن به نی نی سایت یه گل گاو زبون دم کن بخور اگه نمیتونی همدرد باشی لااقل درد نباش ...

نه گل گاو زبان خوب نیست شما که میدونی اعصاب ندارم خواهش هم کردم پس دیگه جواب دادن چیه خانم خوب

2706