2737
2734
عنوان

بچه ها فرشم سوخت با ذغال😢😢😢چکار کنم درست شه

| مشاهده متن کامل بحث + 13169 بازدید | 37 پست
من نمیدونم ذغال از روی سینی که روی روفرشی بود چجوری سوزوند

اتفاقا برای منم افتادروی روفرشیم بعد پرت شد رو سرامیک هیچی ام ب رو فرشیم نشد در صورتی ک جنسش پلاستیکی بود.ولی بنظرم سنگ پا بکش

از روی روفرشی سوخت

ای بابا چقدر بد.عزیزم یکم باسنگ پابکش شاید بهترشد.مگه سینی نمیذاری؟

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا چقدر بد.عزیزم یکم باسنگ پابکش شاید بهترشد.مگه سینی نمیذاری؟

سینی بود زیر سینی هم رو فرشی

دوست شوهرم ذغال رو گذاشت رو سینی هواسش نبود

امروز روفرشی رو برداشتم دیدم اینجوری شده

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
آره بابا ،حرفه ای شدم دیگه شوهرم روزی دوبار گاهی سه بار قلیون میکشه زیاد پیش اومده زغال بیفته رو ف ...

اوووف شوهرم الان لج کرده میگه قلیون دیگه تو خونع نمیکشیم

این رو پاک کنم شاید اوکی شد

لعنتی قشنگم تو دیده

همیشه سینی میزارم با ۲ تا رو فرشی

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2728
اوووف شوهرم الان لج کرده میگه قلیون دیگه تو خونع نمیکشیم این رو پاک کنم شاید اوکی شد لعنتی قشنگم ت ...

باز خوبه عذاب وجدان گرفته

شوهر من میگه فدا سرت ول کن درستش میکنم ،بعدم پا میشه تیغ میکشه روش،و دوباره روز از نو روزی از نو

حرص خوردن منم فایده نداره

حتی الان که باردارم هم مراعات نمیکنه

فقط کنار پنجره میشینه و پنجره را باز میذاره

خدایا شکرت   
سینی بود زیر سینی هم رو فرشی دوست شوهرم ذغال رو گذاشت رو سینی هواسش نبود امروز روفرشی رو برداشتم د ...

ای وای اره از روی سینی هم میسوزه حواست باشه.سعی کن پاکش کنی باکمک بچها.نشدهم فدای سرت عشقولی😘

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
باز خوبه عذاب وجدان گرفته شوهر من میگه فدا سرت ول کن درستش میکنم ،بعدم پا میشه تیغ میکشه روش،و دوبا ...

شوهرم خیلی رو وسایل خونه حساسه

2738