2733
2734

تروخدا راه حل بدید فرشم نو نو بود

تروخدا بگید چطور از بین ببرم

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سوخت و رفت دیگه مگه لکه رنگه که میخوای از بین ببریش

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

من چند وقت پيش زغال قليون افتاد روفرشم 😭سه ماهه عروسي كردم بعد ب ي طرزي شوهرم گندشو درست كرد اصلا معلوم نيست البته مال ما ب ته فرش نرسيد چند تا تيكه كوچيك افتاد روفرش 

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
من چند وقت پيش زغال قليون افتاد روفرشم 😭سه ماهه عروسي كردم بعد ب ي طرزي شوهرم گندشو درست كرد اصلا م ...

چجوری تروخدا بگو

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2738

بچه ها هیچ کاری نمیشه کرد؟؟؟دقیقا وسطه اخه

چجوری تروخدا بگو

خيلي زياده ولي بازميگم شايد شد

ببين باتيغ روشو ببين يجوري ك فرس پاره نشه فقط رنگ سوختگيش بره بعد هم سنگپابكش روشو جاروبرقي بكش

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
2706