2733
2739
عنوان

یعنی انقدر بچه اول دختر باشه بد هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وااااای ازدست خانواده های ایرانی بخصوص مرد ها

هلند

سوئد

اسپانیا

بلژیک

پیشرفته ترین کشور های دنیاهستن 

بافرهنگ 

ولیعهدهاشون دختره

اونوقت مردها وخانواده های ایرانی نگران اینن بچشون دختربشه سلطنتشون بی وارث بمونه😑😑😑😑😑😑

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

نه والا ما ک اینطور نیستیم هرچیم باشه میگیم بسلامتی ایشالا سلامت ب دنیا بیاد

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...
2738

منم حامله بودم جنسیتش معلوم نبود میگفتن پسره پسره....من ناراحت میشدم میگفتم چرا اینجور میگن اخه شاید دختره....بعد فهمیدم دختره.....محل نده اون کسی که این حرفارو میگه واقعا عقل تو کلش نیس....الان دخترپسر فرق ندارن....مگه زمان قدیمه پسر مهم باشه بخاطر این ک بره چوپانی کنه

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

این چه حرفیه عزیزم 

انشالله که صحیح و سالم باشه 

دیگه بقیش مهم نیست 

من و شوهرم خیلی زیاد دلمون دختر میخواد

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

از نظر من فرقی نداره... بیخیال حرف دیگران، توام برعکس نهایت شوقت رو نشون بده و بگو نمیدونین چقد من و همسرم دعا کردیم دختر بشع تا حرصشون بگیره

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
خدایی اطرافیای تو اینطورین !خیلی باید بیشعور باشی که به زن بار دار این حرف بزنی 

چند نفر بهم گفتن یکی هم گفت دکتر میرفتی خب

واقعا این حجم از حرفا رو درک نمیکنم

بیــــــزارم از هر دردیــــــ که درمانــــش گـــــذر زمـــــــــان است...زمــــــــانی که دق مـــــــیدهد تــــــا بگـــــــــذرد....!

همه چیز به خودت بستگی داره اگه از الان ارزش دخترتو حفظ نکنی خودشم بزرگ بشه قدر خودشو نمیدونه؛همیشه تو جمع اینجور احمقها به دختر داشتنت افتخار کن.والا من 1 دختر دارم دلم میخواد اگه قرار باشه دومی هم بیارم دختر باشه..دو تا دختر 😍😍😍😍

پول عزیز خیلی دوستت دارم و همیشه منتظرتم😍😍

چقدر دلم برای این عقب مونده ها میسوزه  هنوز انقدر عقلشون نمیرسه که دختر و پسر توی یک جایگاه هستن و نباید بینشون تبعیض قائل شد

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!