2733
2739
عنوان

یعنی انقدر بچه اول دختر باشه بد هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 100 پست

چ ربطی داره!!!!

ببخشیدا واقعا ببخشید ولی یعنی هنوز تو ادمای قرن 21 اینقدر جاهل پیدا میشه که پسر رو بهتر از دختر بدونن؟؟

دختر رحمته وپسر نعمت...

پیامبر میگه خدا تو قیامت بابت رحمتی که پدر ومادر داده از اونا سوال جواب نمیکنه ولی بابت نعمتش میکنه...

برو روزی هزار بار سجده ی شکر کن بابات اینکه خدا دوستت داشته وبهت دختر داده...

روایت داریم هرکسی 3 دختر تربیت کنه خدا مکان اونو بهشت میکنه...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای که من عاشق دخترم، این حرفا چیه اصلا به حرف مردم اهمیت نده، واقعا دختر برای مادر میمونه سنگ صبوره مادره، تحت هیچ شرایطی خانواد‌شو ول نمیکنه،دختر برکت خونه اس، بابای من که همیشه میگه ایکاش من از شما 100تا داشتم 😁چرندیات مردم رو نشنیده بگیر 

2728

وای این چ حرفیع اتفاقا مادری که بچه اولش دخترباشه حسنه است 

من ارزو دارم بچه اولم دخترباشه😍😍😍

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2740

والا اطرافیان من هرکسی دوتا پسر داره و دختر نداره حسرت دختر دارها رو میخوره 

مخصوصا هرکی رو دیدم نظرش این بوده که بچه اول اگه دختر باشه خیلی بهتره 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

کدوم بی شعوری گفته😠😠😠😠

من بچه اولم داداشم ندارم بابامم خیلی خوشحاله 

دوتا آبجیم

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
همه چیز به خودت بستگی داره اگه از الان ارزش دخترتو حفظ نکنی خودشم بزرگ بشه قدر خودشو نمیدونه؛همیشه ت ...

ای جان 😍😊 مامان منم اینطوریه همیشه میگه کاش دوتا بودی

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!

من نيني اولمه و نازدونه دختره والا ب هركي گفتم دختره ذوق كرده و گفته بچه اول ك دختر ميشه باخودش بركت و نعمت فراوون مياره و هيچكس ازينكه دختره تعجب نكردو ناراحت نشد  اگرم ناراحت ميشدن سرتاپاشونو ميشستم تا از ناراحتي دربيان والا🤬 اصن ب كسي چه🤬🤬🤬🤬

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
وااااای ازدست خانواده های ایرانی بخصوص مرد ها هلند سوئد اسپانیا بلژیک پیشرفته ترین کشور های دنی ...

والا .....نیست حالا همشون پادشاهن!😂😂

پول عزیز خیلی دوستت دارم و همیشه منتظرتم😍😍