2737
2734
عنوان

ناراحتم....اعصابم خورد....حسوديم ميشه😢🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1835 بازدید | 122 پست
اگه بیاد منطقی شرایطشو توضیح بده،خونوادت چه عکس العملی نشون میدن بنظرت؟باتوجه ب شناختت از والدینت

خانواده من ميشناسنش و مشكلي ندارن

بابام ميشناسه كامل بهشو

ولي جلو خونوادش زشت نيست بگن اين بي خانواده رفته اونام دخترشونو دادن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داداش من خودش از بچگی رو پاهای خودش وایساد حتی خاستگاری هم بابام نیومد تمام خرج عروسیشم بیچاره خودش داد حتی تو محضر هم به زور بابام اومد شرمندتم  اینو نیگم ولی مرد اگر مرد باشه راه زندگیشو خودش میره

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.
2731
خانواده من ميشناسنش و مشكلي ندارن بابام ميشناسه كامل بهشو ولي جلو خونوادش زشت نيست بگن اين بي خانو ...

ن زشت نیس

ببخشیدا معتاد و ولگرد ک نیس ک زشت باشه

اینجوری ک گفتی شرایط یه زندگی نرمالو داره

اختلاف تو خیلی از خونواده ها وجود داره،اما اینو بدون نمیتونی ب سادگی ب خونوادش نزدیک شی،پست میزنن،ممکنه سالها طول بکشه

بهتره برا خودتون زندگی کنین تا وقتی ک اونا خودشون علاقمتد شن ک باهاتون ارتباط برقرار کنن

منم یمقدار شرایطم مث توبود،توازدواج،البته خونوادش اومدن،اما خب بعد ازدواج زن اون پسرشون ک عزیزه کرده ...

اين خودشم خيلي ازشون فاصله گرفته

اونا يه شهر ديگن

شايد ماهي دوماهي يبار بره نيم ساعت بهشون سر بزنه

2738
وای از والدین کنترل گر  بهش بگو یکم از در مهربونی و خواهش احترام بره جلو ، مامانش و فک فامیلو ...

دوست پسرم با باباش دشمن خوني عه.

از ١٨ سالگي ولشون كرده اومده

حالام وضعش خوب شده و اينا اصلا خودشو محتاج اونا نميبينه

پدرشم خوشش نمياد از رفتار اين

هردو مقصرن

الان خانوادتون با عروستون خوبن ؟ 

اره ماوبا عروسمون خوبیم البته اوایل یه کم از شرایط داداشم سو استفاده میکرد چون بابام بد بود وبه داداشم فشار میاورد ولی الان خوبیم خدارو شکر ولی بابام با هممون  بده وبا پدرم رفت وامد دیگه نداریم مادرم هم جدا ازش زندگی نیکنه

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.
یا یکی از اقوامش خاله،عمو،دایی و... خلاصه یه بزرگتری پیدا میشه

مشكل دوست پسرم ميدونم چيه

ميترسه به روش خانوادم ازدواج كنم خوشبخت نميشم ولي خانوادمو دارم

به روش خودم ازدواج كنم خوشبخت ميشم ولي خانوادمو ندارم

مطمئنم ميترسه هركدومو انتخاب كنه ممكنه پشيمون شه

دوست پسرم با باباش دشمن خوني عه. از ١٨ سالگي ولشون كرده اومده حالام وضعش خوب شده و اينا اصلا خودشو ...

بهرحال میگی گفته بدون رضایت خانواده نمیاد خواستگاری که کار درستی هم میکنه . فعلا بخاطر تو هم که شده مجبوره غرورشو بذاره کنار و دل پدرشو به دست بیاره . یا حداقل یکیو واسطه کنه 

دخترشو از تعصبش شوهر نميده ٣٠ سالشه

خداکنه این آقا از لحاظ اخلاقی مثل باباش نشه

2706