2737
2734

دوست پسرم با پدرش مشكل داره

٥-٦ ساله ميخاد ازدواج كنه نميذارن(البته ما ١ساله باهم اشنا شديم)

پدرش ازين تعصبياي افتضاحه كه ميگه هر دختري كه من ميگم رو خيلي سنتي بايد بگيري...

گفته اگه دختري رو كه دوسش داري بخاي خودت برو خاستگاري ما فقط عروسي ميايم.

چرا من اصلا شانس ندارم😔😔😔خودشم بين خونوادشو ازدواج مونده كدومو انتخاب كنه.

در صورتي كه داداش كوچيكش دختري رو كه دوست داشته گرفته انقدرم پسرخوبيه وضعش خوب خوشتيپ يه دختر خيلي خييييييلي معمولي رو گرفته و براش سنگ تموم گذاشته هرروز پيجشو نگاه ميكنم غبطه ميخورم.

منكه خانواده خيلي خوبي دارم 

وضعمون خوبه

خودم ظاهرم خيلي خوبه .... اينجوري😔😢🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مگه میشه بین دوتا پسر اینجوری فرق بذارن؟ دوستت زبون نداره اینارو بگه ب پدرش؟ حتما خودش نمیخاد خانواد ...

اون دختري رو كه ميخاسته پدره قبول كرده

پدرش رابطه ش بااين بيچاره افتضاحه

قبل از من چندبار خواستگارياشو بهم زده

چطو به داداشه گیر ندادن؟

یاد اون کلیپه چطو بتو گیر ندادن افتادم  

حالا گذشته از شوخی گاهی پدر و مادرا خیلی واضح تبعیض قائل میشن بین بچه ها

کاش یه پسر بچه ی اروپایی بودم که در دامنه ی کوهای آلپ مشغول بازی بود و  هیچوقت نمی دونست خاورمیانه کجاست...
چطو به داداشه گیر ندادن؟

منم اینجوری دیدم،یه پسر راحت با دوستش ازدواج کرد،اون پسرشون ۱۴سال طول کشید تا قبول کردن با دختر مورد علاقش ازدواج کنه،دختر خوبیم بودا،نمیدونم چرا بعضیا برا یه پسر خرن برا اون پسر اژدها

نميدونم والا شايد چون اون حرف گوش كن تره دوست پسر من از باباش دل خوشي نداره مجردي تو يه شهر جدا از ...

ببین با این خانواده ای که داره بالفرض ازدواجم بکنی کارت ساختس . یک سال رابطه اونقدم زیاد نیست بنظرم بیخیالش شو 

اگر نمیتونی بیخیال شی ، به هیچ وجه تا راضیشون نکردین ازدواج نکنین که بیچاره میشی

2706