2737
2734
عنوان

شوهر و مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 36 پست
بهش گفتی؟خیلی صبوری من اولا آشپزیم افتضاح بود شوهرم میخواست راهنمایی کنه اینجوریش کن داد وبیداد میک ...

عزیزم😂😂دلم قنج رفت 

منم ی پسر دوسالو نیمه دارم دیروز ی رژ پرنگ بنفش زده بودم اینجوری بود رو صورتم 😮😮😮😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا 

ولی خب خداروشکر دو سال پیش مادرشوهرم کلا رفتارش عوض شدو پاچه همه رو علی الخصوص منو شوهرمو میگرفت 

با اینکه ترکشاش ب منم میخورد ولی من خیلی خوشحال بودم بد با شوهرم رفتار میکنه تا جایی رسید ک الان شوهرم از مامانش متنفره و کلا دورشو خط کشیده

مامانشو جوری قبلا میپرستید ک انگار خداشه

سلام علیکمه سابق...هر کی الکی گزارش میزنه ک کاربریا بسوزه هاپوکوماره
پدر شوهرتون در قید حیات هستن.؟ پرسیدم گفتم شاید بخاطر تنهایی مادرش این حرفا رو میزنه؟ حس شما اگه ح ...

بله پدر شوهرم در قید حیاته اونم معمولی ازش تعریف میکنه مثلا ی رنگ بزاره میگه خوب شدی یا نه ولییییی شوهرم خیلی ی برادر شوهرم دارم ک کلا پرته از هر مرحله ای مادرشوهرمم با ابو تاب برا هزااااار نفر تعریف میکنه ک پسرم اینجوری میگه بهم شوهرم این مدلی تعریف میکنه و...

2731
عزیزم😂😂دلم قنج رفت  منم ی پسر دوسالو نیمه دارم دیروز ی رژ پرنگ بنفش زده بودم اینجوری بود رو ...

ّببین یه جا خوندم هر دروغی که زیاد تکرار شه تبدیل به واقعیت میشه دقت کردم دیدم ادمایی که زیاد از خودشون تعریف می کنن دیگران باور میکنن مثل همین اشپزی و خونه داری وچیزای دیگه من مادر شوهرتو نمیشناسم ولی مادر شوهر خودم هر چیزی رو که میخواد از زبون بقیه میگه به شوهرم یعنی کاملا غیر مستقیم واینکه بچه هام غذا های منو فقط دوست داشتن  واز این چیزا بهترین کار اینه به رفتارای مادر شوهرت دقت کنی وازش درس بگیری مطمئن باش جواب میگیری