2737
2734
عنوان

شوهر و مادر شوهر

803 بازدید | 36 پست

من هیچ وقت بابت هیچ چیزی ب کسی حسادت نکردم خیلییییییی هم زندگی خوب و مرفه و بی دردسری نداشتما ولی خوب هیچ وقتم حسودیم نمیشد ب کسی حالا برای هرچی پول موقعیت تحصیلات و‌...

الان ی جوریم نمیدونم حسادته یا ناراحتیه یا هرچی ...

شوهر من بی نهایت وابسته ی مادرشه 

و چند تا رفتارش این حس گنگی رو ب من داده 

مثلا من ارایش میکنم اگه خوب باشه میگه چ عجببا این قیافه😏(زیاد اهل ارایش نیستم فقط ی رژ لب و مداد مشکی داخل چشم ک اونم بیرون میرم رژ لب خیلی خیلی کمرنگ ولی تو خونه غلیظ)

اگه بد باشه با تمام توان سعی در ناراحتی من داره ک اه این چیه این چ مدلیه منم اوایل ناراحت میشدم و سریع میرفتم پاک میکردم الان اهمیت نمیدم و هی میگه هی میگه منم میگم خودم این رنگی دوس دارم ....

حالا مادر شوهرم چند بار پیش اومده ی مداد مشکی ب چشمش میکشه میگه واییی مامان چ خوشگل شدی و...

من دستپختم خوبه 

سعی میکنم غذاهای جدیدو فست فودو اینارو بزارم چون هردو دوس داریم یک بار تاحالا تعریف نکرده همون اخر کار دستت درد نکنه تمام 

ولی مادرش ی ابگوشت دیروز فرستاده بود دهههه بار گفت به به وااااااای چ خوشمزه است ...

من موندم واقعا ی حس بدی دارم حالم از این بد نمیشه ک از مادرش تعریف میکنه چ اشکالی داره خو مادرشه ولی این ادم ک متوجه میشه ی چیزایی رو تعریفم بلده(چون بعضی مردا ذاتن بلد نیستن یکیش پدر خودم 😂)پ چرا برا من بلد نیست ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آرایش نکن خب تو خونه. پوست و موتو خراب کنی آخرشم حرف بشنوی؟ غذاتو تعریف نمیکنی؟ غذای کاملااااا معمولی بذار جلوش. گفت چرا بگو چون دیدم زحمت بکشم یا نکشم یجور تعریف میکنی گفتم لابد برات فرق نداره. اسب مراقب باش اصلاااا ااا نگو چرا مامانت تعریف میکنی من نمیکنی. بااین آدم اصلا نباید حرف از مامان زد. نذار بفهمه ب تعریفهای ب مادرش حساس شدی ک لج میکنه

2738

یبار ننش ابردهای مث دم موششو رنگ کرده بود ب خدا ک دیده نمیشد اصلا گفت اع مامان ابروهاتو رنگ کردی چ خوب شدی

حالا من کنارش نشسته بودم ابروهای اندازه ی موکتمو رنگ روشن اونم کرده بود اصن حالیش نشد فکم افتاد یه وضی بود

از اونجا فهمیدم مردا کسخلن روشون حساب نکنین نمیدونم چ ربطی داشت نتیجه گیریم ولی درسته

سلام علیکمه سابق...هر کی الکی گزارش میزنه ک کاربریا بسوزه هاپوکوماره
از شوهر براي ادم خيري نيست يكي همين شوهر من  كاش مشكل منم با شوهرم اين بود 😢

منم هزار تا مشکل باهاش دارم 

این تو دهنم بود واقعا هم نمیشه ادم ب کسی بگه اینجا ناشناسه میای میگی شاید بقیه با ی حرفی یا راهکاری ارومت میکنن ارومتم نکنن تو حرف زدی و اونی ک تو دلته رو روخیتی بیرون

اکثر مردها عاشق مادرشونن

دیشب مادرشوهرم تنها بود تو خونه شون.گفت مامانم میترسه.میرم خونه اونا پیش اون.به منم گفت درو از پشت قفل کن شب و بخواب 😐 خلاصه که مادرشو به من باردار حال خراب ترجیح داد.

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
خب اینارو ب خودش بگو دیگه عزیزم

یا ی چی دیگه ک رو مخمه 

برای تولد مادرشوهرو بردار شوهرم کیک میخره برا من نه !خو تو اگه بلد نیستی یادت نمیمونه برا اونا هم یادت نمونه بلدی و مناسبتا یادت میمونه پ چرا برا من نمیگیری 

بحث سر کیک نیستا اون ارزش و احترام مسءله اس

آرایش نکن خب تو خونه. پوست و موتو خراب کنی آخرشم حرف بشنوی؟ غذاتو تعریف نمیکنی؟ غذای کاملااااا معمول ...

من برا دل خودم ارایش میکنم دیگه برام مهم نیست اون اوایل خیلیییی ناراحت میشدم الان نه ولی دیروز ک از ابگوشت معمولی مامانش چناااااااااان تعریف میکرد ی جوری شدم واقعا 

خودم شکموام 😂😂غذای معمولی ندوست 😂😂😂

2706