2737
2734
عنوان

ضایع ترین سوتی ای که دادید😁

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 35 پست

[QUOTE=131121457]محل کارم روصندلی دوتا پسر جنتلمن نشسته بودن اومدم ازکنارشدن ردشم چادرم ب دستگیره در گیرکرد کشیده شدم ...[/QUO

اخییی😂😂😂❤❤❤😁

حتی یادم میره که یادم میره🖤

زمستون بود بعد همه جا پر گِل بود 

توی دانشگاه از اتوبوسی که بین دانشکده ها تردد مبکنه پیاده شدم یه کتابم بغلم بود

پام رفت روی گِل  محکم خوردم زمین 

همه دخترا پسرا ریختن دورم هی گفتن یاعلی یاعلی

آبروم رفت

ففط دوییدم تا دستشویی بیرون دانشکده بلکه اون آدما رد بشن برن 

ترم یک بودم ☹

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهمون خونمون بود منم نیاز ب دسشویی داشتم پد بهداشتی رو گذاشتم یقه ام رد شدم از جلو مهمونا ک ی سریاشو ...

وای چکار کردی اخرش😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

حتی یادم میره که یادم میره🖤
2728
2738

منو دختر عمم و پسرعموم هم سنیم

کوچیک که بودیم هنوز مدرسه نمیرفتیم به اونجای پسرا میگفتیم گوگول😐

بعد یبار جلو داداشم که ازخودم ۸ سال بزرگتره داشتم شعرمیخوندم برا خودم یهو بلند گفتم

گِ مثثثثثل گوگوووول

یهو فهمیدم چه حرف بدی زدم

محو شدم کلا از پیش داداشم

نمیدونم معنیشو میدونست یانه😂👶

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

وقتی مریض بودم...

اهنگ دارم ازشایع و گوش میکردم تسبیحم دستم بود

خب بعد یه تیک شایع داره ک میگ بمن اعتماد نکن اگ تسبیح دستمه

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕
جلو دومادمون باد معده خالی کردم...ترکه...باد معده خیلی پیششون قباحت داره

ما هم ترکیم اتفاقا ترکا بیشتر از همه اروغ میزنن والا مخصوصا مردا

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

یه سری رفتیم فست فودی خیلی شلوغ بود به آقاهه گفتم آقا همبرگر دارید چه قیمته؟

جواب نمیداد

بار سوم گفتم آقا همبرگر چه قیمته؟😒

گفت خانوم بیچاره کردی منو سه بار پرسیدی منم قیمتشو گفتم ،گفتم من نشنیدم بگید به این خانوم کناری میگفتید😳 گفت این قیمته به شما هم داشتم میگفتم نه خانومه کناری😡

نگو.بنده خدا چشاش چپ بوده من فکر کردم با اونه😅🙈😑💣💣💣💣

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2706