2737
2739
عنوان

جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همینا تا اون جاریت کوچیک ترین روی خوشی بهشون نشون بدن باز تو رو ول میکنن می رن سمت همون ،پس خودت رو برای همچین آدمهایی اذیت نکن باهاشون مثل سابق باش حتی یکم معمولی تر از سابق 

2731

بنظرم با خانواده شوهر تا یه حدی باید رفتار کرد زیادی صمیمی بودن بنظرم احترامو از بین میبره هرچی سرسنگین تر باشی بیشتر بهت احترام میزارن اینو از رو تجربه بهت میگم 

دقیقا این اتفاق برای ابجی منم افتاده ولی از دست روزگار یه خواهرشوهر داره که الان یک سال میخواد ازدواج کنه تمام رفتارایی که با خواهر من کردن مادرشوهر دخترشون داره انجام میده. روزگاری ای که از هر دست بدی پس میگیری.البته ابجیم سکوت کرد ولی خدا خودش عادل 

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
2740
دقیقا این اتفاق برای ابجی منم افتاده ولی از دست روزگار یه خواهرشوهر داره که الان یک سال میخواد ازدوا ...

منم سکوت کردم،هیچی نگفتم.پشت سرم حرف زدن،شنیدم و خرد شدم.فقط خداروشکر شوهرم پشتم بود.الان خودشون فهمیدن.همون خواهر شوهرم توی سال جدید ۳ بار تا حالا خونش دعوتمون کرده.دو بارش اون داداشش اصلا نگفت.

منم سکوت کردم،هیچی نگفتم.پشت سرم حرف زدن،شنیدم و خرد شدم.فقط خداروشکر شوهرم پشتم بود.الان خودشون فهم ...

اینا همه کار خداست باشه روزی همه کار کنه بیخشید محل سگم به خانواده شوهرت نده.این جواب کار خداست عزیزم.ولش کن فکرشم نکن خداروشکر الان فهمیدن که چه خانوم گلی هستی.

اینا همه کار خداست باشه روزی همه کار کنه بیخشید محل سگم به خانواده شوهرت نده.این جواب کار خداست عزیز ...

من نمی تونم به کسی کم محلی کنم چون خودم اذیت میشم.من خودمم همیشه چه خوششون بیاد چه نیاد.دفوت می کنن میرم کلی هم خوش میگذره‌.من دعوت می کنم سنگ تمام می ذارم.واقعا راست میگن خدا صبرش زیاده

یه چیز بگم، ببین پس فردا دوباره بزن سمت اون جوریه یا اصلا بخوان باهات بد رفتار کنن یا برات ارزش قائل ...

من نمی تونم بد باشم.وقتی بدی می کنم خودم بیشتر اذیت میشم.من توی این یه سال فقط هوای پدر شوهرم داشتم و اونم عاشقمه.فقط هم بخاطر پدر شوهرم با خواهر شوهرم من آشتی کردم.مطمئنم دیگه اتفاقی نمیفته چون منم دیگه بی سیاست نیستم.فقط توی حکمت خدا موندم‌

من نمی تونم به کسی کم محلی کنم چون خودم اذیت میشم.من خودمم همیشه چه خوششون بیاد چه نیاد.دفوت می کنن ...

افرین منم اخلاقم همینه اصلا انگار بلد نیستم خودمو بگیرم اذیت کنم حتی اونایی که اذیتم میکنن. ولش کن اون بالایی اخلاقتو باید دوست داشته باشه. الانم اون جاریت از چششون افتاده روشون نمیشه جلو تو ازش گله کنن.پشت سرش چیا میگن خیالت راحت.