2737
2739
عنوان

جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 32 پست
اتفاقا توی روی خودمم گفتن.اینقدر رفتارهاش زشته که همه فهمیدن دیگه

پس ولش کن دیگه غصه گذشته هارو نخور من به ابجیمم بعضی وقتا گله میکنه میگم گذشته تموم شده ول کن میگه مانا تو نمیدونی غصش تو دلم مونده هنوز هر کار میکنم فراموش نمیکنم.اما برای ارامش خودتون باید فراموش کنید عزیزم

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
پس ولش کن دیگه غصه گذشته هارو نخور من به ابجیمم بعضی وقتا گله میکنه میگم گذشته تموم شده ول کن میگه م ...

من فراموش کردم.الانم واقعا با خواهرشوهرم بهم خوش می گذره‌.اما امشب دلم گرفت.یه سفر ما باهاشون رفتیم شوهرم با جاریم بحثشون شد.خواهرشوهرم اصلا نبودش‌ اون لحظه ،ولی طرف اونا گرفت.من و شوهرم و بچم اون سفر مریض شدیم،هیچکدوم نیومدن حالمونو بپرسن اصلا.😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همینا تا اون جاریت کوچیک ترین روی خوشی بهشون نشون بدن باز تو رو ول میکنن می رن سمت همون ،پس خو ...

دقیقا همینه درست میگی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀