2737
2739
عنوان

هوش کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوخی الهی خدا حفظش کنه معلومه که مامان بااستعدادی داره که حامیش بوده افرین بهش

مرسی گلم😁انگلیسی رو با خواهرم ک یازده سالشه دو جلسه رفته بود کلاس اونجابراخودش نقاشی میکشیده بچها ک بامربی تکرار میکردن گوش میداده و حفظ میکردحالاخواهر من زیاد بلد نیس اما دختر من بلده سه چهار کلمه انگلیسی هم بلده😊☺😊

ما تا ❤️خدا❤️رو داریم غم نداریم❤️خداوندا تورو بحق اهل بیتت قسم هوامونو داشته باش🙏🙏
2742
پسر من الفبا رو مینوشت تو 4 سالگی اوایل حروف رو نقاشی میکرد انگار بعدش خیلی از کلمات رو هم نوشت. هم ...

پسرا خیلی باهوشن اما متاسفانه شیطنت امانشون نمیده.ولی مطمن باشید خیلی باهوشه

پسرا خیلی باهوشن اما متاسفانه شیطنت امانشون نمیده.ولی مطمن باشید خیلی باهوشه

بله همینطوره

پدرش میگه علت بی میلیش به درس اینه که زود تر از سنش یاد گرفت و الان دیگه اون اشتیاق رو نداره.. اما من قبول ندارم.. 

ولی در مورد بچه بعدیم این کار رو نکردم یعنی خودشم مثل اولی مایل و مشتاق به یادگیری نبود.. اولی خیلی کنجکاو بود

بله همینطوره پدرش میگه علت بی میلیش به درس اینه که زود تر از سنش یاد گرفت و الان دیگه اون اشتیاق رو ...

بنظرم یه مدته دوباره بزرگتر شد استعدادش رو. رو میکنه فعلا بچه ست وبازیگوش

بنظرم یه مدته دوباره بزرگتر شد استعدادش رو. رو میکنه فعلا بچه ست وبازیگوش

بله احتمالا همینطوره

راستی نقاشی و خطش خیلی خوبه.. از همون کوچیکی نسبت به همسالاش خیلی بهتر و با جزئیات بیشتر نقاشی میکشید

معلماش و همه میگن چرا نمیذاریدش کلاس نقاشی.. ما هم چون نمیخوایم بهش فشار بیاریم گذاشتیم هروقت خودش خواست. پسر شما هم نقاشیش خوبه

2740