2737
2739
عنوان

هوش کودک

326 بازدید | 37 پست

مامانا سلام در مورد هوش بچه سوال داشتم دخترم سه سال ونیم داره بهش خوندن حروف الفبا یاددادم بنظرتون این طبیعی؟ یا همه بچه ها تواین سن قدرتش دارند یاددبگیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من الفبا رو مینوشت تو 4 سالگی

اوایل حروف رو نقاشی میکرد انگار بعدش خیلی از کلمات رو هم نوشت. همه فکر میکردن نابغه بشه.. فعلا که تکالیفشو با بی حوصلگی انجام میده.. ولی اگه روی چیزی به قول معروف کراش داشته باشه تا تهشو درنیاره ولکن نیست

2731

حفظ کردن اسم الفبا طبیعیه  قدرت استدلال قوی خیلی نشان دهنده هوشه مثلا برادر من الان داره دکترای ریاضیشو میگیره ی کشور دیگه هوشش خیلی بالاست ۹ سالگی قضیه تالسو بدون این که بدونه اثبات کرده بود از روی کتابای ریاضی تیزهوشان مثلثات رو یاد گرفته بود و اثبات کرده بود

بچه دوسال و ۱۰ ماه چند تا رنگ رو باید بلد باشه؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
حفظ کردن اسم الفبا طبیعیه  قدرت استدلال قوی خیلی نشان دهنده هوشه مثلا برادر من الان داره دکترای ...

اره برادرشما که معلومه خیلی باهوش بودن اما چرا ما بچه بودیم هیچی حالیمون نبود کلاس اولی بودم اصلا حالیم نبود مدرسه چیه!! البته سی سال پیش

حفظ کردن اسم الفبا طبیعیه  قدرت استدلال قوی خیلی نشان دهنده هوشه مثلا برادر من الان داره دکترای ...

چی چی هس اینک میگی! 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738
اره برادرشما که معلومه خیلی باهوش بودن اما چرا ما بچه بودیم هیچی حالیمون نبود کلاس اولی بودم اصلا حا ...

بچگی ما که اصلا داغون بود من درسم خیلی خوب نبود بدم نبود انقدر معلمامون وحشی بودن همیشه از مدرسه فراری بودم شبا با استرس مدرسه میخوابیدم هوشمونم خوب بود ب جایی نمیرسیدیم

دختر من ازچهار سالگی حروف رو مینویسه و چندتا کلمه هم مینویسه وچهارتا سوره حفظ کرده حروف انگلیس رو حفظه از یک تا ده انگلیسی رو میگه و از یک تا هفتادو ب فارسی میشماره واز یک تا ده رو هم مینویسه هرکس میبینش میگه این تیز هوشه ببرین هوششو اندازه بگیرید کلا زیاد تر از سنش میفهمه وسوال میکنه الان پنج سالشه😁😀

ما تا ❤️خدا❤️رو داریم غم نداریم❤️خداوندا تورو بحق اهل بیتت قسم هوامونو داشته باش🙏🙏

اکثر بچه ها رو باهاشون کار کنی یاد میگیرن 

من با دخترم تو 3 سالگی کار کردم و خیلی زود یاد میگرفت ولی مشاورش گف کار اشتباهیه و تو تحصیلش دلزدگی میاره منم دیگه باهاش کار نکردم کلی گریه میکرد که بیا بهم سرمشق بده

نمیدونم خودمم😂 فقط معلمش زنگ گفت پسرتون اینکارو کرده خیلی باهوشه باید بزاریدش کلاس فلان فلان جای ته ...

هاااا

خو من میرم شکلاتامو بشمارم 😐😐😂

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706