2733
2734
عنوان

مهم مهم مهم

152 بازدید | 11 پست

خانما من کمر درد و پادرد دارم طوری ک الان نمتونم بخابم.۲۷اسفند پری شدم ۳فروردین پاک شدم.یروز درمیون اقدامم برا بچه دار شدن.امروز ۱۲روزیک پاک شدم از پری بعد ظهر دوتا لکه قهوه ای رنگ دیدم تو لباس زیرم زیر شکم انگاری جنگه تیر میکشه.چیکار کنم.نظر خاصی دارید؟احتمال نمیدم از بارداری باشه.چون به این زودی لانه گزینی فک نکنم اتفاق بیوفته.کسی هس راهنماییم کنه تروخدا😪😪😪

کافیست خدا بخواهد آنموقع است که غیر ممکن،ممکن میشود🤲❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره گرمی نخور ..غذاهای قاعده اور هم نخور ...عصبی نشدی؟

نه اصلا عصبی نشدم ولی چند روزه علائم پریودی مثل کمر درد و پادرد دارم سنگین هم کار نکردم نمیدونم چرا اینجوری شدم

2740

من10 روز مانده به پریودی لک لانه گزینی داشتم دوره هام28 روزه س

منظورم اینه ممکنه لانه گزینی باشه ولی لک لانه گزینی قهوه ای نیست اکثرا خون روشن و تازه هست اون دردا هم ممکنه برا تخمک گزاری باشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
من10 روز مانده به پریودی لک لانه گزینی داشتم دوره هام28 روزه س منظورم اینه ممکنه لانه گزینی باشه ول ...

برا من صورتیه مایل به قهوه ایه.اخه تخمک گذاری ماهای قبل اینجوری نشدم تخمک گذاری علایمش عین علایم پریودیه مگه ؟من کیت استفاده میکنم و امروز و دیروز استفاده کردم منفی بود😔😔

برا من صورتیه مایل به قهوه ایه.اخه تخمک گذاری ماهای قبل اینجوری نشدم تخمک گذاری علایمش عین علایم پری ...

احتمال لانه گزینی هست به خودت فشار نیار بیشتر استراحت کن انشالله لانه گزینی بوده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲