2737
2739
عنوان

این خواستگار و قبول میکنید اگر شرایط خودتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیلیا حرف بیخود زدن ببخشیدا جشن مختصرم میخواد بگیره توقع  عروسی  شاهانه داری؟

نه ولی ته دلم میترسم به دلم بمونه به روش هم نمیارم یه کم یه جوری ام بالاخره هر دختری ارزوی یه عروسی معمولی رو که داره

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

واقعا دلیل این همه ریخت و پاش تو عروسی رو نمی‌فهمم عروسی همون فیلم و عکسش میمونه بقیه‌ش اضافه و چشم و هم چشمی من خارجی ها رو تو این مورد نگاه میکنم خیلی ساده برگزار میکنن اگر همه چی خوبه قبول کن ایشالا خوشبخت شی

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2738
من بودم حتما قبول میکردم تو خرج عروسی کمک میکردم به داماد مثلا عقد و عروسی رو باهم میگرفتیم

اینم فکر خیلی خوبیه ولی خودش از هیچکس هیچ پولی قبول نمیکنه

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

این چیزاکه گفتی عالیه ولی یکی دوسال توعقدبمونین عروسی بگیرین بعداحسرت نکشی

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 

شرایطش خیلی اوکیه دقیق مثله شوهر منه

ولی من شوهرم گفت بریم کربلا بعد بریم سر زندگیمون گفتم من لباس عروس و عکس و اینا میخوام .گفت اونا رو میریم ی رستورانم برا فامیلا میگیریم شام میدیم.گفتم پس چ فرقی داره همون عروسی رو بگیر دیگ😐

خلاصه عروسی رو گرفتیم

شما اول ببین در چ حد مختصر میخواد بگیره؟

نه ولی ته دلم میترسم به دلم بمونه به روش هم نمیارم یه کم یه جوری ام بالاخره هر دختری ارزوی یه عروسی ...

اگه زندگیت خوب باشه مرد خوبی  باشه مطمئن باش نمیاری نزار حسرت بمونه برات

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
منم دوست دارم  عروسی رو  ولی زندگی همش لباس پف عروس رو رقص  دونفره نیست

دقیقا.من خودم اصلا عروسی نگرفتم. چون واقعا بنظرم خوشبختی تو زندگی به این چیزا ربط نداره. هیچ کس هم کمکمون نکرد. از صفر شروع کردیم. هر چی به دست آوردیم تلاش خودمون بوده. 

واقعا دلیل این همه ریخت و پاش تو عروسی رو نمی‌فهمم عروسی همون فیلم و عکسش میمونه بقیه‌ش اضافه و چشم ...

مرسی عزیزم ولی نمیگم ریخت و پاش میگم یه عروسی حداقل تو سالن

2706