2733
2734

خواستگاری که 8 سال بزرگتر از شماست 

اخلاق عالی تحصیلات عالی شخصیت عالی و دارای رتبه ی اجتماعی بالا شغل خوب و دائم ولی از طرف خانواده هزار تومن هم کمک مالی نمیشه پدر نداره رو پای خودش بوده خونه و ماشین خوب داره همرم خودش به تنهایی خریده و چون خونه خریده توانایی عروسی گرفتن نداره و قصدش یه عروسی مختصره

و شما دختر یه خانواده با اصالت که ابرو داری و تک دختری و خب دلت هم عروسی میخواد

چکار میکردین؟

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگر قراره خانواده همسر کمک کنن ؟که کمک نکردن امتیاز منفی میدونید ...

من خانواده همسرم کمک نمیکنن هیچ 

همسرم کمکشون میکنه🤨

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
مگر قراره خانواده همسر کمک کنن ؟که کمک نکردن امتیاز منفی میدونید ... من خانواده همسرم کمک نمیکنن هی ...

دقیقا کسی وظیفه ای نداره

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

عروسی رو بگو به هرحال بگیره مهمه حسرت نشه بعدا 

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈
2738
اره چون نوشتی اخلاق عالی 

ولی خیلی ها گفته بودن عروسی به دلت میمونه ایشون میخاد جشن مختصر بگیره من دلم ناراحته راستش

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

قبول میکردم...خب چون میدونم اگ بابامم ببینه پسره همه چیش اوکیه و فقط توانایی برگزاری عروسی دلخواه منو نداره خودشم حتما کمکمون میکنه...

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
ولی خیلی ها گفته بودن عروسی به دلت میمونه ایشون میخاد جشن مختصر بگیره من دلم ناراحته راستش

خیلیا حرف بیخود زدن ببخشیدا جشن مختصرم میخواد بگیره توقع  عروسی  شاهانه داری؟

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
واااا. یعنی فقط بخاطر یه جشن عروسی میخوای به خواستگار خوب رو رد کنی؟؟؟ واقعا من بعضی دخترا رو درک نم ...

نمیخام رد کنم سوال کردم

2706