2733
2739
عنوان

بچه دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 40 پست
آخه من ۳۴ سالمه و خودمو میشناسم اگه الان نیارم و بچه ام بزرگ بشه دیگه نمیارم😉😉😉

بزار حداقل دو ساد و نیمش بشه بعد

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

من بچه اولم چهارسال ونیمشه دوهفته مونده به زایمانم از یه ماه پیش براش هدیه اوردم کادوش کردم بهش گفتم خواهرکوچولوت برات هدیه اورده باخودش  چقد برادیدنش لحظه شماری میکنه هرروز میات شکممو میبوسه بغل میکنه هروقتم تکون میخوره دستش روشکممه خیلی خواهرشودوست داره هرروز لباسای خواهرشو درمیاره میبوسه  وچقدذوق میکنه 

میشه براسلامتی منو بچهام یه صلوات بفرستین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون تازه زایمان کردی بدنت خیلی ضعیفه اینطوری شدی آره بعد چن ماه که برا اولی عادی شد، دیگه حسودی نمی ...

همش دارم گریه میکنم میگم نه راه پیش دارم نه پس

دخترام دنیای منن😍😍نازنین و آیناز
2731
خوب میشه.خیلی به اولی توجه کن.بچه های منم ۴ سال تفاوتشونه.۸.۹ ماه خیلی اذیت شدم اما الان جونشون برای ...

وای خیلیه هشت ماه

بهش توجه میکنم کلی در کل بیش فعاله فکر کنم و اصلا خواب نداره

من الآن بچم ده روزشه .اگه مامانم بره دیوونه میشم و اصلا نمیتونم

من اولیم نزدیک شش سالشه و دومی الان شش ماهشه ولی اصلا حسودی از اولم نکرد طفلک بچم خیلی خوب کنار اوم ...

تفاوت سنیشون خوبه

من 3سال و هشت ماهه‌

خودم همش عذاب وجدان دارم که اشتباه کردم

2740
تا کی؟

الان پسرم 9 ساله دخترم 7 سال اما هی بزرگ می‌شن باهم نمیسازن هر روز دعوا دارن اعصاب برام نذاشتن اما چیکار کنم هی امید میدم یه سال دیگه خوب میشن دوسال دیگه اما بزرگ می‌شن بدتر میشن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
تفاوت سنیشون خوبه من 3سال و هشت ماهه‌ خودم همش عذاب وجدان دارم که اشتباه کردم

سلام، دوست عزیز اصلا این فکرا رو نکن الان به خاطره زایمانه شرایط روحیت خوب نیس بهترین کار و کردی به خودت تلقین نکن از شوهرت کمک بگیر این روزا میگذره در عوضش راحت شدی از بارداری و خدا دو تا دختر ناز بهت داده ، من پسرم تا ۸ ماه شبا یکی دو ساعت گریه میکرد این دکترایه لعنتی میبردم میگفتن کولیک داره ولی ۲ سالگیش متوجه شدیم که رفلاکس داشته همش بیقراری میکرد، راستی زایمانت طبیعی بود؟ چطور بودی؟

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن
سلام، دوست عزیز اصلا این فکرا رو نکن الان به خاطره زایمانه شرایط روحیت خوب نیس بهترین کار و کردی به ...

طبیعی .راحتتر اولی اما سختتر