2733
2734
عنوان

بچه دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 40 پست

تو زمانایی که بچه اولی خواب قوربون صدقه دومی برین .طبیعی من که اولیم اولا خیلی سختم بود چون بدن ضعیف شده بعد زایمان ادم اذیت میشه.به شوهرتون بگید بل اولی بیشتر توجه کنه

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته.دیگه زندگیم رفته رو هوا.تویه این اوضاع نه میشه پارکش برد و نه هیچ ..من دلم براش میسوزه

عزیزم از خواهر من که شرایطت بدتر نیست بچه اولش ۴ ساله بود دومی دو سال و سومیش دنیا اومد موقع شیر دادنش بچه دومش دست نوزادشو میکشید که شیرش نده دندونش میگرفت  مجبوری به هردوشون شیر میداد با صبر و حوصله الان بعد دو سال بچه هاش با همخیلی  خوب شدن و همیشه پشت همن 

2728
خیلی سخته.دیگه زندگیم رفته رو هوا.تویه این اوضاع نه میشه پارکش برد و نه هیچ ..من دلم براش میسوزه

نگران نباش عزیزم خوب میشه حسادت دخترت شما هم الان ضعیفی خیلییی خودتو تقویت کن

اولی دختره؟

من اولیم نزدیک شش سالشه و دومی الان شش ماهشه ولی اصلا حسودی از اولم نکرد

طفلک بچم خیلی خوب کنار اومد 

شما سعی کن تمام توجهتو بدی به اولی فعلا تازمانی که کمی عادت کنه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
عزیزم از خواهر من که شرایطت بدتر نیست بچه اولش ۴ ساله بود دومی دو سال و سومیش دنیا اومد موقع شیر داد ...

واقعا خدا کمکش باشه

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
من اگه اضافه وزن نداشتم الان که بچه اولم ۴ ماهش شده برای دومی اقدام میکردم

واقعا خوشبحالتون من کا خیلی ضعیف شدم وزنم سه کیلو کمتر از قبل بارداریم الانم بچم ۴ ماه و نیمشه .به خودم میگم اصلا جوون مبگیرم که برا دومی اقدام کنم.

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2738
واقعا خوشبحالتون من کا خیلی ضعیف شدم وزنم سه کیلو کمتر از قبل بارداریم الانم بچم ۴ ماه و نیمشه .به خ ...

خب من از قبل از بارداری هم چاق بودم 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
اگه اضافه وزن نداشتم بله برای دومی اقدام میکردم 

زود نیست بدنت نیاز به استراحت داره به نظرم بزار دوسالش بشه بعد بیار بازم هر چی صلاح میدونید 😊😊

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
زود نیست بدنت نیاز به استراحت داره به نظرم بزار دوسالش بشه بعد بیار بازم هر چی صلاح میدونید 😊😊

آخه من ۳۴ سالمه و خودمو میشناسم اگه الان نیارم و بچه ام بزرگ بشه دیگه نمیارم😉😉😉

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
خب من از قبل از بارداری هم چاق بودم 

من می گم کاش چاق بودم لااقل انرژی داشتم بهتر پس کارام برمیومدم .بعد زایمان خیلی اذیت شدم .

آخه من ۳۴ سالمه و خودمو میشناسم اگه الان نیارم و بچه ام بزرگ بشه دیگه نمیارم😉😉😉

میدونی من چون خودم پشت سر هم هستن خیلی خسته میشم هرکی میگه بیارم استخونام درد میگیره 😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2706