2737
2734
عنوان

بارداری وکم کاری تیرویید بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 118 بازدید | 24 پست
بنظرم فعلا همون که دکترت گفته رو بخور تا دکتر پیدا کنی چاره دیگه ای نیست

مرسی عزیزم فک کنم به حرف دکترم عمل کنم بهتره به امید خدا بتونم تو این چند روز دکتر عدد پیدا کنم برم

مرسی عزیزم فک کنم به حرف دکترم عمل کنم بهتره به امید خدا بتونم تو این چند روز دکتر عدد پیدا کنم برم

نگران نباش عزیزم استرس اصلا خوب نیست برات الان انشاا... پیدا میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش عزیزم استرس اصلا خوب نیست برات الان انشاا... پیدا میشه

نمیدونم همش فک میکنم نکنه با این کم کاری مشکلی برای بچم به وجود اومده باشه با توجه به اینکه از ۲۸ بهمن که دارم قرص میخورم تعییری نکرده عدد کم کاری 

نمیدونم همش فک میکنم نکنه با این کم کاری مشکلی برای بچم به وجود اومده باشه با توجه به اینکه از ۲۸ به ...

عددت اونقدر بالا نیست عزیزم تو همین سایت سرچ کن بودن کسایی که حتی۲۲و ۱۱و ۹و...بودن ولی بچه هاشون صحیح و سالمن عدد ما که نرمال در برابر اونا بنظرم دوز داروتو دکترت اول خیلی کم داده بخاطر اون که عوض نشده نگران نباش با یه دکتر غدد که صحبت کنی خیالت راحت میشه فردا زنگ بزن چند جا حتما بازن 

2728
عددت اونقدر بالا نیست عزیزم تو همین سایت سرچ کن بودن کسایی که حتی۲۲و ۱۱و ۹و...بودن ولی بچه هاشون صحی ...

ممنونم ازت عزیزدلم ان شالله که چیزی نباشه توکل به خدا.بله حتما پیگیری میکنم دکتر غدد خوب پیدا میکنم ومیرم 

عزیزم واقعیتش امشب از یه دکتر غدد که آنلاین جواب میدادن بخاطر شرایط کرونا پرسیدم وشرایطم را بهشون گف ...

عزیزم با توجه به اینکه از منم اول 7.10 بوده دکترتون بد تجویز کرده بوده از اول!!!

واسه من دکترم گفت روزی یدونه 100 بخورم!!

غدد رفتم گفت روزی یدونه صد +روزهای جمعه هم یدونه دیگه بخور یعنی دوتا!! که به دکترم که گفتم گفت نه همون روزی یدونه کافیه  و کاملا اورده پایین. تا پایان بارداری هم باید مصرف کنیم

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .

دکتر من که نیست سونو هم نیست غربالگری دومو نرفتم دیگه سپردم دست خدا بااین شرایط نمیرم هیچ جا

خدایا به هرکس که آرزوی فرزند داره فرزندی عطا کن ،واسم معجزه شد شکرت مولا
2738
دکتر من که نیست سونو هم نیست غربالگری دومو نرفتم دیگه سپردم دست خدا بااین شرایط نمیرم هیچ جا

عزیزم درک میکنم شرایطت رو منم روز آخر اسفند در به در دنبال دکتر سونوگرافی بودم با اینکه از قبل وقت گرفته بودم لحظه آخر بهم زنگ زدن گفتن نیا دستگاه خرابه دیگه نهایت دکترم گفت شده سونوگرافی درمانگاه ها هم بری برو با بدبختی یه نوبت گرفتم رفتم اما چه استرسی که نکشیدم 

عزیزم درک میکنم شرایطت رو منم روز آخر اسفند در به در دنبال دکتر سونوگرافی بودم با اینکه از قبل وقت گ ...

خیلی بده ادم میترسه بره بااین مریضی دکتر ،نمیدونم غربالگری نرفتم بیمارستان خصوصی قبولم میکنه واسه زایمان 

خدایا به هرکس که آرزوی فرزند داره فرزندی عطا کن ،واسم معجزه شد شکرت مولا