2733
2739

اگه میدونید لطفا راهنماییم کنین بچه ها؛من الان هفته ۱۴ بارداری هستم تو آزمایشهای اولیه بارداری تیروئیدم کم کار وعددش ۵.۵ بود که دکتر زنان لووتیروکسین ۵۰ برام نوشت بعد یه ماه که دوباره آزمایش دادم تعییری نکرده بود وعددش ۵.۴ بود که دکتر دوز دارو رو بالا برد ولووتیروکسین ۱۰۰ تجویز کرد الان چند روزه این دوز رو مصرف میکنم اونایی که تجربه دارن این درسته یهو دارو دوزش دو برابر بشه اینم بگم بخاطر کرونا وتعطیلی ها نتونستم دکتر غدد مراجعه کنم 

ازه عزیزم‌توفکر نباش...منم ۱۳هفته و ۲روز هستم  از قبل تیرویید داشتم والان دارم یک روز درمیان ی ...

کم‌کاری تیرویید تو باردار شدنت تاثیر داشت یعنی دیر باردار بشی،؟؟

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تو بارداری گرفتم ۷.۲۲بود عددش یه ماه و نیم تقریبا ۵رو قرص کامل ۲روز نصف خوردم آزمایش دادم عددش شد ۰.۱دکترم گفت خیلی خوبه و دوزش کم کرد الان ۴روز نصف ۳روز کامل 

آره طبیعی دوز دارو رو یهو تغییر بدن نگران نباش

2728
کم‌کاری تیرویید تو باردار شدنت تاثیر داشت یعنی دیر باردار بشی،؟؟

من کلا مشکلم چیزی دیگه بود شوهرم ضعیف بود ....

دیر باردار شدم بخاطر شرایطی دیگه 

💞انتخاب تووووو💞......💐بهترین انتخاب قلبم بود💐
ازه عزیزم‌توفکر نباش...منم ۱۳هفته و ۲روز هستم  از قبل تیرویید داشتم والان دارم یک روز درمیان ی ...

عزیزم واقعیتش امشب از یه دکتر غدد که آنلاین جواب میدادن بخاطر شرایط کرونا پرسیدم وشرایطم را بهشون گفتم گفتن این اشتباهه شما باید یه روز کامل ویه روز نصف قرص مصرف کنین واول اردیبهشت آزمایش بدم وحصوری برم مطبشون از طرفی دکترم دکتر حاذقی هستن نمیدونم کدوم درست تره تجویزشون؟؟

2738
عزیزم واقعیتش امشب از یه دکتر غدد که آنلاین جواب میدادن بخاطر شرایط کرونا پرسیدم وشرایطم را بهشون گف ...

اره عزیزم باید روزی دونه ۰/۰۱میخوردی

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
منم تو بارداری گرفتم ۷.۲۲بود عددش یه ماه و نیم تقریبا ۵رو قرص کامل ۲روز نصف خوردم آزمایش دادم عددش ش ...

دکترم دقیقه همینو گفته پنجشنبه جمعه نصف بخورم بقیه روزا کامل ،پس به نظر شما نظر دکترم درست تر بوده تا دکتر غددی که گفت یه روز نصف یه روز کامل؟؟

عزیزم من هفته ۶فهمیدم کم کاری دارم. تیروییدم۷.۱۰بود. که هر روز یدونه لووتیروکسین. ۰/۰۱ میخورم الا ر ...

خدارو شکر کنترل شد وپایین اومد برای من تغییری نکرد وچند روز پیش که جواب آزمایش و بردم لووتیروکسین ۱۰۰ تجویز کرد

دکترم دقیقه همینو گفته پنجشنبه جمعه نصف بخورم بقیه روزا کامل ،پس به نظر شما نظر دکترم درست تر بوده ت ...

عدد شما کم تره از من عزیزم نمیدونم چی بگم کاش چند جا زنگ بزنی دکتر غدد پیدا کنی من تو همین شرایط کرونا دکترمو میرم رعایت کنی هیچی نمیشه انشاا...ولی دکتر نرفتن ممکنه عواقب خوبی نداشته باشه 

عدد شما کم تره از من عزیزم نمیدونم چی بگم کاش چند جا زنگ بزنی دکتر غدد پیدا کنی من تو همین شرایط کرو ...

عزیزم زنگ میزنم نیستن حالا همه امیدم اینه از فردا باشن که تعطیلات تموم میشه حتما میرم فقط الان خیلی نگرانم برای همین خواستم از تجربه بقیه استفاده کنم 

عزیزم زنگ میزنم نیستن حالا همه امیدم اینه از فردا باشن که تعطیلات تموم میشه حتما میرم فقط الان خیلی ...

بنظرم فعلا همون که دکترت گفته رو بخور تا دکتر پیدا کنی چاره دیگه ای نیست

2706