2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درخواستمو قبول کن بیا پی وی 

من دارم مشاوره میخونم ، اینجا برات یه مواردی مینویسم ، اگر دقیقتر راهنمایی میخوای درخواست دوستی بده عزیزم ، تاپیک های قبلت رو خوندم ، مدل شخصیتیه شما و همسرت دومدل شخصیتیه متفاوته ، همسرت برون گرا و عاشق هیجان و دورهمی و بگو بخند و ... شما برون گرا ، همسرت توجهش روی خودش و علائق خودشه شما توجهت روی ایشونه ! ببین وقتی همسرت صبح بیدار میشه و صبحانه خورده نخورده میگه دارم میرم خونه مادرم یعنی بودنه با شما براش جذابیتی نداره ، تا الان چقدر سعی کردی فضای خونه رو شاد و هیجانی برای این مرد هیجانی نگه داری؟ صبح که بیدار میشی برنامه ت برای روزت چیه؟ چقدر این برنامه ت برای همسرت جذابیت داره؟ به چه سرگرمی هایی علاقه داره و شما چقدر براش فراهم کردی؟ چقدر شاد بودی؟ منظورم از فضای شاد خونه ی تمیزو آب پرتقال آماده جلوی حمام نیست ... چقدر برای کارهای زناشویی برنامه داری؟ مردا عاشق ماساژ با انواع روغن ها هستن ... برنامه ی ماساژ، بازی های سرگرم کننده ، کلا چقدر لوندی که این شوهر هیجانی و برون گرا جذب خونه بشه ، جشن کوچولوی دونفره، فیلمهای مورد علافه ، بازی های دونفره ، 

2728

من

من ستاره بنفشم... متوجه شدید؟ بنفش. بنفش رنگ پادشاه ها و ملکه هاست من یک ملکه هستم. روانپزشک و مشاور خانواده و روانپزشک کودک هستم.اگر سوالی داشتید(درباره روانپزشکی) درخدمتم.دوست عزیزم که داری امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست.مامان ترنم به همراه همسر و دختر 4 ماهه شان در سال 89 در صانحه سقوط یک هواپیما جانشان را از دست میدهند. می می ناز به دلیل سرطان سینه از دنیا رفتند. تو که دل مهربونی داشتی و برای شادی آن دو دوست نی نی سایتی صلوات فرستادی حالا برای شادی روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان مامان آلا صلوات بفرست. آلا کوچولوی 1/2 ساله به دلیل مشکل ریه از دنیا رفتند. تو ای کسی که امضای مرا خواندی و برای افرادی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم حاجت تو براورده شود. تو هم برای براورده شدن حاجت من دعا کن.
بقران قسم ظاهرش اینه بخاطر بازی دلش میخاد خونه نمونه بره پیش خواهراش

بقول خودت چون هیچ حمایتی از طرف خانوادتم نداری پس فعلا هر طور شده باید تمرکزت رو بذاری روی بهتر کردن زندگیت ، و در کنارش دنبال یه کار بگردی ، اگر هنر و فنی بلدی که توی خونه بشه کار کرد که چه بهتر وگرنه هر کاری که شده باید بری تا بتونی پس انداز کنی اگر در آینده واقعا دیدی با تمام تلاشهات همسرت بهیچ عنوان قابل تغییر نیست بتونی با پس انداز و کاری که داری جدا بشی و نیازی هم به حمایت نداشته باشی 

2740
من دارم مشاوره میخونم ، اینجا برات یه مواردی مینویسم ، اگر دقیقتر راهنمایی میخوای درخواست دوستی بده ...

ببین من برنامه دارم..اما اون باید حتما بره اونجا تازگیا این مدلی شده قبلا نبود

مثلا میگه اول بریم بعد بیایم فیلم ببینیم

وقتی خونست باهم میرقصیم من واسش کلیپ خنده دار نشون میدم باهم ورزش میکنیم انواع فیلم خارجی باهم میبینیم

حتی تمام مدت گوشیم دست اونه سرش تو نته...

غذاهای خوب درست میکنم...خونه خیلی شاده...اما وقتی میبنه اونا هستن ی جوریشه

دیروز باهاش خوب بودم ب بهانه بیرون رفتن یک ساعت هم رفت خونه اونا نشست و حرف زد

حرفای خاله زنکی بهش میگن

بااونا مشورت میکنه...

خاک بر سر من

حتی انواع بازی انلاین تو گوشیم دارم انلاین بازی میکنیم

بعدشم با توجه به کیس های زیادی که دیدم و بررسی کردم و بررسی کردن مردها از زنهایی که مدام میگن نرو ، چرا میری ، من بدون تو تنها چیکار کنم؟ پیش من بمون ، من بدون تو نمیتونم و..... بشدت بشدت بشدت بیزار و فراری ان ، و در عوض عاشق و جذبه زنهایی هستن که اون زنها بیشترین تمرکزشون روی خودشونه ، مثلا چند روز امتحان کن همسرت میگه من دارم میرم بگو جدا؟ چقدر عالی ، تو بری من بیشتر برای خودم وقت دارم برای کارو درسم ( واقعا هم باید خودتو سرگرم کن ،نه صرفا برای جذب اون ) بشین درست رو ادامه بده، یه هنری یاد بگیر ، کاری انجام بده ، حتما حتما باید به درآمد زایی برسی ، انواع راهها رو امتحان ‌کن، 

2706