2733
2734
عنوان

هروقت یاد این حرف میوفتم که به شوهرم گفتم کمی دلم خنک میشه ،،

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 50 پست

هروقت یاد کارم میفتم یه کمی دلم خنک میشه ،،،،

ولی هروقت یاد حرف همسرم میفتم که تو دعوا با یه لحن بد گفت ررررفته برااام کیک گرفته دلم بیشتر میگیره و می‌شکنه 

این حرفش رو‌ یادم نمیره هیچوقت ،،،،هیچوفت هیچوقت سر هیچ ممناسبتی بهش حتی به تبریک خشک و خالی هم نمیگم دیگه چه برسه گل و کادو 

مرتیکه لیاقت و شخصیت نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا چیزی نگفتی ک

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

شما که حرف خاصی نزدی!

من بودم میگفتم حالا مگه روز تولد من چه اتفاقی افتاد که تو انتظار همون اتفاق رو از جانب من داشتی؟! والا 😐

« لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ إلّا بِاللهِ العَلیِّ العَظیم »
2738

میگفتی بیه👍😤😏

راپونزه ام همون راپونزل..اجی کوچیکشم.☺اونی که میخوادت شیطانم که باشی ازت یه فرشته میسازه که پات بمونه اما کسی که نمیخوادت فرشته هم که باشی ازت ابلیس میسازه ک رهات کنه..یه زمانی فکرمیکردم بدترین چیز تو دنیا تنها موندنه اما بدترین چیز اینه ک با کسی باشی که بهت احساس تنهایی میده..      ای که گفتی دل بده تا باشمت آرام جان???دل به غم هایت سپردم نیست آرامم هنوز..
هروقت یاد کارم میفتم یه کمی دلم خنک میشه ،،،، ولی هروقت یاد حرف همسرم میفتم که تو دعوا با یه لحن ...

من بودم میگفتم منم توی این ۸ سال روز تولد داشتماااا

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

بزرگترین و اصلی ترین علت این همه اختلاف بین زن و مرد های ایرانی اینه،همه توقع دارن طرف مقابل وارد ب علوم جعفری و علم و غیب باشه 🤔🤔🙄🙄 ماها بلد نیستیم تو حرف زدن خواسته هامون رو بگیم،ما کلا حرف زدن بلد نیستیم،،،فقط منتظریم طرف مقابل اگه گفت ف،ما سریع در موقعیت مناسب بگیم ق! ک ی وقت از قافله عقب نمونیم😑😑😑

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..
2706