2726

شوهرم تو این هشت سال زندگی نه می‌دونه تولدم کی هست ،،نه روز زن تبریک میگه،،،،،هیچی،،،روز زن یکی دوماه پیش هم که بود اصلا تبریک نگفت 

براممهم نبود زیاد،،،گفتم اشکال نداره،،،سرش شلوغه ،مهم اینه برامون زحمت می‌کشه ،

یک ماه پیش که روز مرد بود تو وضعیت کرونا هم بودیم،،،رفتم با دخترم بازار کیک و گل گرفتم براش،،،،بغلش کردم،،تبریک گفتم ،،،(رابطه مون هم زیاد خوب نبود گفتم براش کادو بگیرم رفع کدورت شه،خوسحال شه)

بعد از چندروز که از روز مرد گذشت ،،،دعوا کردیم ،،،دیدم تو دعوا برمیگرده با یه لحن بد میگه ررررفته برام کیک گرفته،،،،،،،،،دلم خیلی شکست از این حرفش 

حالا چند روز پیش تولدش بود،،،،برگشت گفت امروز تولدم بودا،،،منم خودم رو زدم به نشنیدن،،،

دوباره شبش برگشت گفت راستی امروز تولدم بودا،،،،،منم با یه لحن بد نگاش کردم و گفتم خو الان میگی چیکار کنم؟؟؟؟

دلم سوخت

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😃😃😃😃الهی. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706