2733
2739
عنوان

به نظر شما یه خانوم یا دختر شیک و خوش تیپ چجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 59 پست
همیشه دوش گرفته.و بوی خوب میده.موهای سالم و مرتب.لباس های اندازه تنشه نه گشاده نه تنگه.ارایش ملیح و ...

😂😂👍👍

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زرق و برقی و پولکی نباشه و عجق وجق هم نباشه البته نمیشه گفت اینجوری باید با مدل لباس نشون بدم ولی ا ...

👍موافقمم

2731
کاری به اون کارا ندارم ولی قطعا اونایی که خیلی ارایش میکنن و احساس زیبایی هم میکنن قطعااااااااا باکل ...

👍👍👍👍

مدتهاست از اون دختر درونم ک ب فکر شیکی و مرتبی و ...بود فاصله گرفتم😑😑😑😑جاشو پیرزن درونم پرکرده💔 ...

😂😂😂😂

2740
مدتهاست از اون دختر درونم ک ب فکر شیکی و مرتبی و ...بود فاصله گرفتم😑😑😑😑جاشو پیرزن درونم پرکرده💔 ...

چرا خووو.از امروز شروع کن به تغییر😍

چرا خووو.از امروز شروع کن به تغییر😍

خیلی دلم میخواد ولی نمی‌دونم چرا انگیزه ندارم تلاشی نمیکنم تنها هنرم آینه ک ندارم چاق شم

وگرنه ن رنگ مو و پوست ن لباس و ...نمی‌رسم فک کنم افسرده م

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
خیلی دلم میخواد ولی نمی‌دونم چرا انگیزه ندارم تلاشی نمیکنم تنها هنرم آینه ک ندارم چاق شم وگرنه ن رن ...

منم افسردگی دارم ولی اگه اینجوری ادامه بدی حالت فقط بدتر میشه.من هروقت به خودم رسیدم کلی انرژی گرفتم.فقط کافیه یه روز به زورم شده تلاشتو کنی.حالا نه اینکه ارایش غلیظ و لباس مجلسی بپوشی😁ولی یه دوش اب گرم.مدل دادن موها.لاک.عطر.ارایش ملایم خیلیی تاثیر گذاره.متاهلی عزیزم؟

منم افسردگی دارم ولی اگه اینجوری ادامه بدی حالت فقط بدتر میشه.من هروقت به خودم رسیدم کلی انرژی گرفتم ...

موافقم شدیییید ، آره گلم 

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2706