2733
2734
عنوان

به نظر شما یه خانوم یا دختر شیک و خوش تیپ چجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 59 پست

کاری به اون کارا ندارم ولی قطعا اونایی که خیلی ارایش میکنن و احساس زیبایی هم میکنن قطعااااااااا باکلاس و شیک حساب نمیشن.و همینطور اون دسته که عملهای متعدد انجام میدن روی صورتشون  وخودشون از اون زیبایی و جذابیت طبیعی محروم میکنن☹

اگه کارتوخونه 😍میخوای تاپیکامو ببین.😘👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم همه ی اینهایی که گفتی خیلی عالیه ولی این رو بدون که مهم ترین نکته برای یه خانم ، با شخصیت بودن ...

عالی گفتی👍👍❤

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2740

ارایش غلیظ😎

عشوه زیاد😎

سسکی😎

الکی گفتم نریزید سرم😲😲😲😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
دندون سبز🔫😐

آره قرمه سبزی سبز می کنه دیگه وقتی میره بین دندونا گیر میکنه      

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
سلام چن وقت بود نمیدیدمت  نبودی.؟

سلام عزیزم ☺️

کم سعادتی از من ..

ان شاءالله همیشه سالم و تندرست و دلخوش باشید 🌹🌹

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
من احساس میکنم خوشتیپ نیستم  نمیتونم لباس انتخاب کنم

اگه سوالی داری بپرس از بقیه شاید کمک کردیم.من خودم اینجوری لباس ست میکنم که یه رنگ خنثی حتما تو تیپم باشه.مثلاطوسی.مشکی.بعد میتونی رنگای دیگه رو با اینا ترکیب کنی.مثلا مانتوت طوسیه شال گلبهی.با طوسی عالی میشه.یا مشکی و سفید.مشکی و قرمز.سفید و سرمه ای 

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706