2737
2734

《تنوع طلبی》یه نوع بیماریه

و فرد تنوع طلب وقتی وارد رابطه ای بشه(چه دوستی چه ازدواج) بالاخره ذات خودشو نشون میده.پس این حرفتون  که میگین دوستی تنوع طلبی میاره نادرسته

متاسفانه در سال های گذشته قبل از اینکه فرهنگ دوست شدن وارد کشورمون بشه

دوست شدن وارد شد و شاهد رواج این روابط بین نوجوانان هم بودیم!

ولی خب خداروشکر در این چندسال اخیر فرهنگسازی شد و راه درست و نادرست در این زمینه مشخص شد

و من همیشه معتقدم انسانی که سالم باشه در همه قسمت های زندگی چهارچوب ها و فیلت ر های خودشو داره😉

❌نه ازدواج سنتی(افراط)

❌نه دوستی(تفریط)

دقیقا یه چیزی بینشون

✔دوستی با خواستگار زیر نظر والدین

شاد باشید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
و من همیشه معتقدم انسانی که سالم باشه در همه قسمت های زندگی چهارچوب ها و فیلت ر های خودشو داره😉 ...

حرفی نزاشتید بمونه. کاملا درسته. بنظرم کسی ک دوستی های متعددیو تجربه میکنه دلیل بر تنوع طلبی طرف نیست .این خلاء داره ک فعلا نتونسته کسیو پیداکنه ک اون خلاء رو پرکنه. بخاطر همینه ک ناچارن چندین ادم رو وارد زندگیش کرده. اما ی عده هم هستن ک همزمان باچننفرن یکیو ثابت نگه میدارن اونیکی هارو برچسب دوست اجتماعی میزنن ک این میشه تنوع طلبی. یا بدون هدف خاصی برای خوشگذرونی ادمارو بازیچه قرار میدن. پس نمیتونیم صددرصد بگیم ک عوض کردن ادما ناشی از تنوع طلب بودن طرفه.

.
حرفی نزاشتید بمونه. کاملا درسته. بنظرم کسی ک دوستی های متعددیو تجربه میکنه دلیل بر تنوع طلبی طرف نیس ...

ممنونم از نظر شما🙏😀

یادمه ۶ یا ۷ سال پیش که اطلاعاتی نبود در مورد دوستی

معلم پرورشی مدرسمون با این منطق مارو ازش میترسوند😁

و من همیشه معتقدم انسانی که سالم باشه در همه قسمت های زندگی چهارچوب ها و فیلت ر های خودشو داره😉 ...

اگه زیر نظر والدین باشه نامزدی هستش که بسیار هم خوبه.

😨 بهمنی ام 70/11/7
2738
حمل بر گستاخی نشه دوستان  اما بین حرفاتون غرور ناشی از نداشتن رابطه دوستی حس میکنم. انشالله ب ...

نه چه غروری، همه ی دختران ایران مثل خواهر خودم هستند و اصلا خودم رو تافته جدا بافته نمی‌دونم. این حرف ها و راهنمایی هایی که میکنم از روی تحقیق و مشورت با دوستانی هستش که تجربه دوستی با جنس مخالف رو داشتند.

به قول محمدرضا ژاله عشق براتون.

😨 بهمنی ام 70/11/7
این نامزدی محسوب نمیشه  چون طرفین هنوز شناختی ندارن و فقط خانواده ها(مادر ها و پدرها)خبر دارن

در کل هر چیزی زیر نظر والدین باشه خوبه ولی به صورت پنهانی خوب نیست.

😨 بهمنی ام 70/11/7
2706