2737
2734
پسری که قصدش ازدواجه و عاشقه طرفه چه خصوصیاتی داره؟

سریع میاد خاستگاری

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
من خودم میخواستم برم عضو سپاه و نیروی زمینی ولی قبول نکردند به بهونه رشته نمیخوره و این جور چیز ها و ...

پلیس افتخاری . ارتش. جذب میکنه اردیبهشت سر بزن به گزینش استانتون ..اون زمانی که رشته میگفتن نمیخوره رد شده برادر ..الان برو جذب میکنن فقط باید مصمم باشی با رعیس گزینش صحبت کنی .....حتما برو یا با ریس عقیدتی صحبت کن بگو به شدت علاقه دارم ..اونا میتونن ی کاری کنن برات ..وقتی بدونن انقدر میگیری الان مصوبه جدید اومده شرایط فرق کرده ...حتما برو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

22 صفحهههه اومده جلووووو باااا چییییی؟؟؟

چی گفتیییید؟؟؟

اصلا باورم نمیشه همچین تاپیکی تونسته باشه 22 صفحه بیاد جلو😲😲😲😲

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
حالا باور کن 

اینجور تاپیکا اکثرا سریع میترکن

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2738