2703
2553
و من همیشه معتقدم انسانی که سالم باشه در همه قسمت های زندگی چهارچوب ها و فیلت ر های خودشو داره😉 ...

مطمعن‌باشین‌..که‌پسری‌که‌باشمادوست‌میشه‌..هیچ‌وقت‌

قصدازدواج‌نداره‌..چون‌‌میگه‌بامن‌دوست‌میشه‌..باکس‌دیگه‌ای

هم‌هست‌..ازصددرصد۲۰درصدش‌به‌ازدواج‌ختم‌میشه‌.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
این مور که شما میگی پس دخترا کلا باید قید ازدواج رو بزنن چون هیچ پسری بدون شیطنت زندگی نکرده ..این د ...

ببخشید اون موقع جواب ندادم، ببینید اینطور نیست شما میتونید از روی خونواده اون پسر و سطح فرهنگ شون 95 درصد مطمئن بشید که اون پسر چکاره بوده و بخاطر این هستش که یک اجازه پدر شرطه و دو صحبت های دوره نامزدی و رفت و آمد های بین خونواده دو طرف وجود داره برای شناخت بیشتر و اطمینان حاصل کردن.

😨 بهمنی ام 70/11/7
2714

سلام ...میگم داداش چرا پسرای امروزی دنبال کار درست و حسابی نمیرن و اصلا براشون مهم نیس به گفته بقیه بعدش میرن دنبال دخترای کارمند ...به نظرت اینا بی عرضه ان ؟؟؟اون دختر بیچاره هم چاره ای براش نمیمونه .

سلام ...میگم داداش چرا پسرای امروزی دنبال کار درست و حسابی نمیرن و اصلا براشون مهم نیس به گفته بقیه ...

سلام، شاید بعضی ها اینطور باشن ولی در کل اکثرا همه پسر ها دنبال کار میرن ولی کار درست حسابی گیر نمیاد خداییش، و اینکه همه استعداد و شرایط درس خوندن زیاد رو ندارن که مثلاً بتونن دکتری یه رشته رو با معدل بالا در یه دانشگاه خوب بگیرن تا اونم شاید برن سر کار.

الان تقریبا 30% پسر ها دنبال کار نمیرن و تنبل هستن، بقیه همه میرن دنبال کار ولی متاسفانه کار زیاد خوب پیدا نمیشه.

نه اینکه پسرا نمیرن سر کار، کار خوب وجود نداره، الان همه میدونن بیکاری داره بیداد می‌کنه.

😨 بهمنی ام 70/11/7
سلام، شاید بعضی ها اینطور باشن ولی در کل اکثرا همه پسر ها دنبال کار میرن ولی کار درست حسابی گیر نمیا ...

دیگه از نظام کار رایج تر و بهتر ‌.همیشه هم نیرو جذب میکنه دیگه نیازی نیس انقد به خودشون فشار بیارن درس بخونن ک..

دیگه از نظام کار رایج تر و بهتر ‌.همیشه هم نیرو جذب میکنه دیگه نیازی نیس انقد به خودشون فشار ب ...

نظامی شدن هم شرایط خاص خودشو داره هر کسی که علاقه نداره، خطر جانی داره و هر کسی حاضر نمیشه بیاد نظامی بشه.

😨 بهمنی ام 70/11/7
نظامی شدن هم شرایط خاص خودشو داره هر کسی که علاقه نداره، خطر جانی داره و هر کسی حاضر نمیشه بیاد نظام ...

مردی که به فکر زندگی باشه .و براش مهم باشه سختیا رو به جون میخره ...اینکه سخته .همش بهونه س والا...

مردی که به فکر زندگی باشه .و براش مهم باشه سختیا رو به جون میخره ...اینکه سخته .همش بهونه س والا...

من خودم میخواستم برم عضو سپاه و نیروی زمینی ولی قبول نکردند به بهونه رشته نمیخوره و این جور چیز ها و اگه بخوای با دیپلم بری نظامی بشی رُسِتو میکشن، خیلیا هم رفتند ولی قبول نمیکنن.

😨 بهمنی ام 70/11/7
2706