2733
2734
و بنظرتون پسری ک میره خاستگاری از ی طرف اصرار دارهه دختره جواب مثبت بدهه ولی از ی طرفم میگه جوا ...

یکم پر رو هستش کمی بی محلش کنید ببینید چکار می‌کنه.

اگه رفت که معلومه نمی‌خواسته اگه موند معلوم میشه که میخوادتون.

تاکید میکنم کمی بی محلی.

😨 بهمنی ام 70/11/7

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بفرمائید

یه پسری بهم درخواست دوستی داد که منم با اینکه ازش خوشم میااااد قبول نکردم....حالا بعد ۶ ماه هنوزم شمارمو سیو داره....ولی نه زنگ میزنه نه پیام میده؛هیچی

به نظرتون چرا هنوز شمارمو سیو نگهداشته؟؟؟؟

ممکنه اونم دوسم داشته باشه؟؟؟

میدونم سوالم شاید خنده دار باشه....ولی آخه من نه دوست دخترشم نه قراره باهاش دوست شم ؛پس چه دلیلی داره که شمارمو هنوز نگه داشته؟؟؟

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2728
نه اینکه کلا نتونه خودش رو عوض کنه و بگیم ۱۰۰ درصد اینجور پسرها نمیتونن شوهر خوبی باشن، ولی اعتماد پ ...

این مور که شما میگی پس دخترا کلا باید قید ازدواج رو بزنن چون هیچ پسری بدون شیطنت زندگی نکرده ..این دخترا هستن که همش بیچاره ان ..

2740
یه پسری بهم درخواست دوستی داد که منم با اینکه ازش خوشم میااااد قبول نکردم....حالا بعد ۶ ماه هنوزم شم ...

نگه داشته گفته شاید یه روز بهش زنگ بزنید و اون بفهمه که کی داره زنگ میزنه.

بنظرم شمارو روی نیمکت تعویض قرار داده.

در کل دوستی درست نیست اگه یه روز یه پسر اومد و شمارو از پدرتون خواستگاری کرد اون موقع بهش فکر کنید.

😨 بهمنی ام 70/11/7
نگه داشته گفته شاید یه روز بهش زنگ بزنید و اون بفهمه که کی داره زنگ میزنه. بنظرم شمارو روی نیمکت تع ...

ممنون از جوابتون....

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706