2733
2734
میتونم بپرسم منظورتون از دوستی چیه؟ یه طوری میگین انگار قتل انجام داده 😳

دوستی با جنس مخالف 

ولی منظورم این بود کسی ناامید نشه می‌تونه این کار رو بزاره کنار. همین.

😨 بهمنی ام 70/11/7

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداش به نظرت پسری که ممکنه چند بار با دخترا حرف زده باشه پیام گذاشته باشه ..یا حتی دوس شده باشه ..ب ...

نه اینکه کلا نتونه خودش رو عوض کنه و بگیم ۱۰۰ درصد اینجور پسرها نمیتونن شوهر خوبی باشن، ولی اعتماد پذیری کمی دارند چون در اینجور پسرها یا دخترها خیانت به همسر خیلی بیشتر از پسر و یا دختریه که با هیچ پسر و یا دختر نامحرمی نبودن.

و در مورد وضعیت مالی پسر ببینید برای ازدواج حق دختر هست که وضعیت مالی پسر رو بسنجه نه اینکه توقع بهترین خونه و یا بهترین ماشین و... رو از پسر داشته باشه

اون که خدا روزی رو می‌رسونه شکی نیست به شرطی که توقع زیاد نباشه و واقعا اگه به واجبات دینمون برسیم و از کارای خلاف دوری کنیم حتما خدا روزی رسونه.

ولی در کل اگه خونواده پسر آبرومند باشن و بتونن تا حدی پشتوانه مالی به پسرشون بدن حتما از پی خرج و مخارج زندگی بر میاد.

😨 بهمنی ام 70/11/7
2728
آخه جرم که نیست میگین بذاره کنار!

اگه جرمم نباشه بعدا در زندگی مشترک بین زن و مرد مشکلات خیانتی بیشتر به وجود میاد مگر اینکه آدم این کار رو بزاره کنار.

در کل دوستی چه برای دختر و چه برای پسر تنوع طلبی میاره و آدم به یه نفر کمتر راضی میشه که قراره تا آخر عمر کنار  اون باشه و زودتر از همسر آیندش خسته میشه.

صبر و تحمل کنار هم بودن رو کم می‌کنه. ممکنه با یه مشکل کوچیک به فکر طلاق بیفتند.

😨 بهمنی ام 70/11/7
2740
وااای  این طرز فکرتون اصلا درست نیست!

اگه با یه دوست دختر یا یه دوست پسر باشن یه چیزی ولی معمولا همه اهل دوستی ها کم کمش با ۵ نفر بودن و انسان های زیادی رو تجربه کردند معلومه که برای زندگی مشترک به یه نفر راضی نمیشند، مگر این کار رو نکرده باشند و یا رها کرده باشن.

😨 بهمنی ام 70/11/7
ولی اگه کسی هم اینطور بوده که اهل دوستی با جنس مخالف بوده می‌تونه رو خودش کار کنه و این کار رو برای ...

شاید‌باورنکنین‌..این‌حرفی‌که‌میخام‌بگمو‌‌..چون‌دختروپسرای

منفی‌اعتمادوکلن‌ازبین‌بردن‌‌کسیم‌اگه‌‌بچه‌مثبت‌باشه‌..میگن‌

طرف‌دروغ‌میگه‌...ولی‌من‌اصلا‌دوست‌پسرنداشتم‌..باشوهرمم

دوست‌نبودم‌تازه‌..ازدواجمون‌سنتی‌بود‌.‌...شوهرمم‌الان‌عاشقمه

خداروشکر..

2706