2737
2734
عنوان

امروز باید نی نی کوچولوم دنیا میومد😞

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 71 پست
نه فقط باهمسرم داشتم...چرا انگار داره مث ضایعه های گوشتین 😭😭

یعنی همسرت هم زگیل داره؟مال شما هم مثل مال منه ضایعه؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
نه فقط باهمسرم داشتم...چرا انگار داره مث ضایعه های گوشتین 😭😭

اگر همسرت هم داره قطعابه شماهم انتقال میده...چون اچ پی وی بشدت واگیر هست....

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگر مثل عکس من باشه زگیل نیست ضایعه...اما اگر همسرت داره حتما تست بده 

این دفعه که حتما میرم دکتر ولی میترسم که چه مشکلی داشته باشم که اینطور میشه و یا خدایی نکرده باز تکر ...

دوست عزیز به نظرم اگه واسه بارداری دومت امینوسنتز انجام میدادی بهتر بود منم مث شما اولین بچمو تو۲۲هفته سقط کردم ولی امینو ندادم الان خیلی پشیمونم میگم شاید سالم بوده 

واسه دومی هم که الان باردارم ان تی۴/۵بود وامینو انجام دادم سالم بود اکوی قلب هم اوکی بود .اگه تاپیک های قبلیمو بخونی هست. به نظرم یکم عجولانه تصمیم گرفتی 😞

2731
اگر مثل عکس من باشه زگیل نیست ضایعه...اما اگر همسرت داره حتما تست بده 

مثل عکس شماس عزیزم قراره پس فردا برم پاپ اسمیر انشالله که چیزی نیس دعا کن برام

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱
دوست عزیز به نظرم اگه واسه بارداری دومت امینوسنتز انجام میدادی بهتر بود منم مث شما اولین بچمو تو۲۲هف ...

جدی میگی عزیزم؟؟چرا ۲۲هفته سقط کردی علتش چی بود بعدش چیکار کردی رفتی زیر نظر دکتر؟

مثل عکس شماس عزیزم قراره پس فردا برم پاپ اسمیر انشالله که چیزی نیس دعا کن برام

انشالا که چیزی نیست.....تست اچ پی وی با پاپ اسمیر انجام بده تا مطمن بشی.....خودمم قرار بعد  از پری انجام بدم.....مال همسرت مطمنی زگیل هست؟فریز نکرده؟

انشالا که چیزی نیست.....تست اچ پی وی با پاپ اسمیر انجام بده تا مطمن بشی.....خودمم قرار بعد  از ...

اره حتما انجام میدم...همسرم اره مطمعنم خودمم داشتم ولی فریز کردم و کلا از بین رفتن اما شوهرم هنوز داره و فکر میکنم ایندفعه واژنم گرفته باشه

2738
اره حتما انجام میدم...همسرم اره مطمعنم خودمم داشتم ولی فریز کردم و کلا از بین رفتن اما شوهرم هنوز دا ...

یعنی تست اچ پی وی مثبت شده مال شما؟نوع چندشو داری؟ علاعمتتون باراول چی بود که متوجه شدی؟وای من خیلی نگرانم که نکنه مال منم زگیل باشه تشخیص نداده باشن.....میگم مال منو دیدید دقیقا عین مال شما بود؟پس یعنی مال منم زگیل؟  

اسی ببخشیدا ایقد سوال پرسیدم حیلی نگران شدم که نکنه مال منم اچ پی وی باشه....ازهمسرتون گرفتید؟خارش ودرد وتیرکشیدن واژن علاعمش نیست؟میشه یکم راهنماییم کنید

اره حتما انجام میدم...همسرم اره مطمعنم خودمم داشتم ولی فریز کردم و کلا از بین رفتن اما شوهرم هنوز دا ...

این ویروس هست فقط علاعم ازبین میره وگرنه ویروسش میمونه تا ابد

تست ندادم اما رفتم دکتر تشخیص زگیل داد که بیرون واژنم و روی پوست بدنم زده بود و رفتم فریز کردم و ازبین رفتن ولی چون شوهرم حساسیت داشت به لیزر نتونست بره و همچنان داره و انگار باز به منم داده که ایندفعه تو واژنم زده 😔اره عزیزم دقیقا عین تو هستن این چیزایی که منم حسشون میکنم نمیدونم زگیلن یا نه ای خدااااا

تست ندادم اما رفتم دکتر تشخیص زگیل داد که بیرون واژنم و روی پوست بدنم زده بود و رفتم فریز کردم و ازب ...

عزیزم از بدن بیرون نمیره این ویروس ...یعنی حتی فریز هم کنی ویروسش هست وفعال که بشه زگیل میزنه

میگما قرار بری دکتر نرفتی دکتر ببینی نظرش چیه؟

واااای نکنه مال منم زگیل هست اخه دکترم خیلی باسواد هست ومنوشوهرم رابطه نداشتیم تاحالا با کسی

میشه عکس ضایعه رو کات کنی اگر اشکال نداره ببینم؟بعدزود بحذفی

تست ندادم اما رفتم دکتر تشخیص زگیل داد که بیرون واژنم و روی پوست بدنم زده بود و رفتم فریز کردم و ازب ...

شاید ضایعات جدید که زدی زگیل نباشه ایشالا 

این ضایعات جدیدت هم مثل اون زگیلهای قبلی هست یا متفاوته؟

ضایعات قبلی که زگیل بود هم عین مال من بود؟

خداکنه بیای بگی دکترگفته زگیل نیست اینا

ببین اینا زگیل هستنا ...مال تو این شکلی؟

2706