2733
2734

بارداری اولم با دختر داییم دقیقا باهم بودیم تاریخ زایمانمونم یکی بود...بچه من همون اوایل سقط شد ولی خداروشکر دختر داییم بچش سالم موند و امروز زایمان کرد و استوری اقوام رو دیدم که تبریک گفتن.از صبح حالم داغونه اگه بچه منم میموندامروز میتونستم بغلش کنم و هزاربار بوسش کنم واقعا و از ته دلم خوشحالم که بچه دخترداییم سالمه فقط دلم برا خودم کبابه که چرا اینطوری شد.بعد از اون باز باردار شدم که تو سه ماهگی باز مجبور به سقط شدم و این یکی رو هم از دست دادم.حالا من موندم و یه دنیا حسرت از دست دادن بچهام و از طرف دیگه رنج و غصه ی اینکه باز میتونم حس مادر بودنو درک کنم یا دیگه نه.خدایا خودت بگو چیکار کنم.حالم خیلی بده خیلی خیلی بد 😞

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
آرزو میکنم برات که خدا دوقلوی ناز و سالم بهت بده تا همه غمهات رو فراموش کنی

ممنون عزیزم..واقعا منو شوهرم عاشق بچه ایم وقتی که میفهمیدیم قراره مامان بابا بشیم همش ذوق داشتیم و خوشحال بودیم

اولی قلب تشکیل نشد و دومی هیدروپس بود

عزیزم یه فاصله بنداز با نظر دکتر انشاالله این بار به سلامتی نینی دار میشی غصه نخور ضعیفت میکنه

شاد باش ورزش کن تغذیه خوب دکتر خوبم پیدا کن توکل به خدا 

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀

عزیزم شاید خیریت داشته ، خدا رو شکر باردار میشی و از این لحاظ مشکلی نداری خدا رو شکر همسرتون هم مشکلی نداره ،  خیلیا رو میشناسم که سقط داشتن و الان دو سه تا قد و نیم قد  دور و بر شونه ، کمی صبوری کن و مطمعن باش هیچ چیزی بی حکمت نیست البته هر وقت دلت گرفت گریه کن و بزار کمی آروم‌تر بشی ولی هیچ وقت نا امید نشو 🌹🌹🌹

عزیزم یه فاصله بنداز با نظر دکتر انشاالله این بار به سلامتی نینی دار میشی غصه نخور ضعیفت میکنه شاد ...

این دفعه که حتما میرم دکتر ولی میترسم که چه مشکلی داشته باشم که اینطور میشه و یا خدایی نکرده باز تکرارشه 😞

2706