2737
2734

سلاااام 

این اولین تایپیکم هست😃خیلی خوشحالم که اینجارو یافتم😄

میگمااا یکی بیاد پیشگویی کنه و حسش رو بگه ووومن ازاین اشفتگی که تو ذهنم بوجود اومده خلاص بشم..

من کنکوریم و فرهنگیان میخوام😢نمیدونم میشه اخرش یا نه!!

و جدیدن یه خواستگار سمج دارم که خیلی اعتمادبنفس داره و به خودش مطمعنه😓رو مخمه

یه جوری حرف میزنه که گاهی بخودم میگم نکنه اخرش خر بشم😂 خلااصهه ک بیاین بگین تهش به کجا میرسه!!

لطفاااا نگیین کنکور داری بیخیالش..ذهنم درگیرع!

مگه حس ششم داشتن  رمال بازیه جانم🙁😒

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
عزیزم شما حس ششم داری؟

من حس ششم دارم ولی نه اینجوری ک بگن شوهرم چ شکلیه و قبول میشم یانه..حس ششم بیشتر تو همون زمانی ک اتفاقی میوفته فعال میشه😂بیشتر برا خودم هست...مثلا تو مدرسه میگفتم معلممون فردا نمیاد من این درسو نمیخونم چون حسم بهم میگفت و درست هم بود معلم نمیومد...😁 گاهی اوقات خیلی دقیق میگه ک دلم قرصه به این حسم😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
من حس ششم دارم ولی نه اینجوری ک بگن شوهرم چ شکلیه و قبول میشم یانه..حس ششم بیشتر تو همون زمانی ک اتف ...

عزیزم میگی حست راجب شوهرم چیه؟منو دوست داره؟ بفکر من هست؟ اشتی میکنیم؟

2706