2752
2734

سلاااام 

این اولین تایپیکم هست😃خیلی خوشحالم که اینجارو یافتم😄

میگمااا یکی بیاد پیشگویی کنه و حسش رو بگه ووومن ازاین اشفتگی که تو ذهنم بوجود اومده خلاص بشم..

من کنکوریم و فرهنگیان میخوام😢نمیدونم میشه اخرش یا نه!!

و جدیدن یه خواستگار سمج دارم که خیلی اعتمادبنفس داره و به خودش مطمعنه😓رو مخمه

یه جوری حرف میزنه که گاهی بخودم میگم نکنه اخرش خر بشم😂 خلااصهه ک بیاین بگین تهش به کجا میرسه!!

لطفاااا نگیین کنکور داری بیخیالش..ذهنم درگیرع!

مگه حس ششم داشتن  رمال بازیه جانم🙁😒

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزم شما حس ششم داری؟

من حس ششم دارم ولی نه اینجوری ک بگن شوهرم چ شکلیه و قبول میشم یانه..حس ششم بیشتر تو همون زمانی ک اتفاقی میوفته فعال میشه😂بیشتر برا خودم هست...مثلا تو مدرسه میگفتم معلممون فردا نمیاد من این درسو نمیخونم چون حسم بهم میگفت و درست هم بود معلم نمیومد...😁 گاهی اوقات خیلی دقیق میگه ک دلم قرصه به این حسم😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
من حس ششم دارم ولی نه اینجوری ک بگن شوهرم چ شکلیه و قبول میشم یانه..حس ششم بیشتر تو همون زمانی ک اتف ...

عزیزم میگی حست راجب شوهرم چیه؟منو دوست داره؟ بفکر من هست؟ اشتی میکنیم؟