2752
2734
عزیزم میگی حست راجب شوهرم چیه؟منو دوست داره؟ بفکر من هست؟ اشتی میکنیم؟

بخدا من اینارو نمیدونم عزیزکم😍😁

ولی ته دلم ی جوریه انگار  به فکرت هست  😃

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جووونن بابااا😂😍 زود فعال کن بگو چیمیشه😄😂

بخدا اینارو نمیدونم😂😂

همچین حسی واسه کسی ندارم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2731
مرسی فدات شم❤️🙏🏻انشالله🌹🌹🥰

قربونت عزیزم...انشالله که هرچی صلاحه پیش بیاد واست😍😘

ای خداا لعنت به قفس لعنت به ..نمیدونم بقیشو ارسطوچیمیگفت😂 باشه گلم مرسی

😅😅😎خواهش میکنم

ینی چیمیشه؟؟ خر میشم؟😂اخه من اصن ازش خوشم نمیاد...حتی بخاطر جایگاه اجتماعیش هم نمیتونم بهش فک کنم!

اینو گفتم تا ذهنت باز شه. اگه خودتو و زندگی تو دوس داری اول ی شغل خوب دست وپا کن واسه خودت بعد دنبال عشق و عاشقی باش. اگه بهش فک نمیکردی موضوع تایپیکت ی چیز دیگه بود!

اینو گفتم تا ذهنت باز شه. اگه خودتو و زندگی تو دوس داری اول ی شغل خوب دست وپا کن واسه خودت بعد دنبال ...

من یه چیزدیگم پرسیدمااا..من ازحسم که نمیخوامش مطمعنم اما گاهی بوده چیزهایی ک نخواستمو شدع!دلیل محکم حرف زدنش...اخه یجوری حرف میزنه کع انگارآینده رو میبینه.به هرحال ممنون گلم.خیلی کمک کننده بود👌