2737
2739
عنوان

با پسری که درامدش ۴۰ میلیونه ازدواج میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15567 بازدید | 420 پست
اره عزیزم چون یه مدت ولش،کردم الان خیلی خوب شده اومد خواستگاریم یا داداشم صحبت کرد من میگم درامدش ک ...

قبلا شکاک بوده ودست بزن😒😒😒😒پس جدی بگیر

ایناکافیه خرشون ازپل بگذره...بخدااا همیشه مادیات حرف اولو نمیزنه

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب اصلا از اخلاقش چیزی نگفتی .فقط میگی دوتا تریلی داره .

عزیزم اول اخلاقش بد بود اگ به حرفش گوش نمیدادم دست بلند میکرد فحشم میداد منم ۸ ماه ولش کردم و رفتم با یکی دیگ اونم بعد ۸ ماه اومد خواستگاریم الان خیلی عوض شده بهم احترام میزاره قبلا میگفت برات عروسی نمیگیرم اما الان میگه عروسی میگیرم و خونه هم اگ دوست نداشتی بریم اجاره یا اگ نخواستی میریم پیش مامانم 

من درکت میکنم چون شوهر منم همکار شوهرته

واسه این میگ خونه مامانش چون می‌ره سرویس نمیخواد تنها باشی من خونم جدا بود وقتی می‌رفت سرویس میرفتم خونه مادرشوهرم چون شهر غریب بودم ولی از وقتی بچم دنیا اومده نمیرم چون تنها نیستم

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2731
ماهم با ماهی ۱/۵شروع کردیم ،الان اومده ۵تمن شده چ دارا باشی چ ندار خدا روزی بنده هاشو میرسونه چشمون ...

وقتی ازدواج کردیم شوهرم هیچی نداشت پس انداز هم نداشت ولی خداروشکر هم همه ی طلاهامو خرید هم ماشین خرید .الان سعی تلاش میکنه تا عروسیمون یه خونه کوچک بخره .خیلی هم راضیم از انتخابم 

گفت تریلی داره نگفت که راننده ست

نه گفتش صبح میره شبا برمیگرده،به نظرم که خیلی خوبه این

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
داره داره یه پسر خوشگل هم داره😂😂😂😂😂

همه چی اوکیه فقط پول داشته باشه حله۱۰ هوو سرم بیاره من‌مشکلی ندارم😂🎈

دستی به جام باده و دستی به زلف یار رقصیی چنین میانه ی میدانم آرزوست
2740
بچه ها چیکار کنم من ازدواج کنم باهاش ؟دوتا تریلی داره یکی ۶ دونگ از خودشه اون یکی نمی دونم دو تن یا ...

خانم بزرگوار....پول واسه زندگی کردن بالاخره درمیاد مراقب باش ملاکت واسه بله گفتن فقط اون ۴۰میلیون نباشه ک بعدها بدجوری پشیمون میشی چون پول همه مشکلاتو حل نمیکنه ...

من درکت میکنم چون شوهر منم همکار شوهرته واسه این میگ خونه مامانش چون می‌ره سرویس نمیخواد تنها باشی ...

عزیزم شوهرت همکار خواستگارمه به نظرت درامدش ک دروغ نمیگه؟ الان اسکرین هارا میزارم خودش برام توضیح داد با مدرک ولی بازم میخام ازتون بپرسم 

عزیزم اول اخلاقش بد بود اگ به حرفش گوش نمیدادم دست بلند میکرد فحشم میداد منم ۸ ماه ولش کردم و رفتم ب ...

از اول بگو اجاره .تو شرایط ضمن عقد هم درج کن اگه دست بزن داست حق طلاق ومهریه رو داری .به هیچ وجه بالای سر مامانش نشین .دوری ودوستی .راستی مراقب باش اهل دود ودم نباشه .

وقتی ازدواج کردیم شوهرم هیچی نداشت پس انداز هم نداشت ولی خداروشکر هم همه ی طلاهامو خرید هم ماشین خری ...

خداروشکر😍🌹

مایک سال و۴ماهه عروسی کردیم ،شوهرم پدرنداشت خودش تنایی همه کارارومیکرد،خداروشکر وضمون خوبه داریم برنامه ریزی میکنیم واسه خونه🥰

هاکونا متـــــاتا🙋😏