2737
2739
عنوان

همه عاشق کرونا هستند میدونید چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 22 پست
شاید چون صد تا الله اکبر گفتن ربطی به از بین بردن کرونا نداره ها؟؟؟🤪🤪

عزیزم ذکر جلاله هست 

لابد مجرب گفتم 

مشکل اینه ایمانامون ضعیفه وگرنه هر ذکری برای هر دردی دواست البته با عقیده و ایمان راسخ

چرا خوششون نیومده؟؟؟ مگه گفتم براورده سدن حاجت خودم گفتم سلامتی مردم همه مون

من خودم مسلمانم کلی هم ختم دارم واسه این روزا

صلوات و ختم قران و ایت الکرسی

و....

و اختیار دارم هر ختمی رو انجام بدم یا ندم

افتاد؟

همه کاربرا مثل منن میبینن یا قبول میکنن یا نع

نگاه کنی منم اینجا تاپیک ختم گداشتم ولی کسیو مجبور نکردم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اییییییش افراط گرایی چبه؟؟!! به دعا اعتقاد نداری!!!!  شما لابد مشتاق فالی و حس ششم  امث ...

اتفاقا به هیچ کدوم از اینا اعتقاد ندارم به نظرم یکی که میخواد دعا کنه میشینه خودش نماز میخونه دعا هم میکنه دیگه به زور به ملت نمیگه بیاین دعا کنیم بیاین ختم صلوات  دیگه هم حرف نمیزنم وجواب نمیدم چون طرز فکرها مون کاملا متفاوته موفق باشید 

من خودم مسلمانم کلی هم ختم دارم واسه این روزا صلوات و ختم قران و ایت الکرسی و.... و اختیار دارم ه ...

افتاد؟🤕چه الفاظی !!!

الان شما دعوا داری؟؟🤔

چه اجباری؟🤕🤕🤕مگه چی گفتم 

الانم تاپیک زدم ابراز ناراحتی بابت اون همه تاپیک و التماس

2731
افتاد؟🤕چه الفاظی !!! الان شما دعوا داری؟؟🤔 چه اجباری؟🤕🤕🤕مگه چی گفتم  الانم تاپیک زدم اب ...

خب التماس نکن

اگه یکی تو رودر وایسی باهات بگه میخونم و نخونه

کل اون ختم مشکل دار میشه

تاپیک منو بخون ببینی چجوری بقیه مشتاقانه انجام میدن

اینجا حتی دعا هم زوری نیس دلی هس

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اتفاقا به هیچ کدوم از اینا اعتقاد ندارم به نظرم یکی که میخواد دعا کنه میشینه خودش نماز میخونه دعا هم ...

من به دعای جمعی اعتقاد دارم 

شما نیز در راه درست موفق باشی در ضمن دو تا انسان متمدنیم حرف زدیم چرا فکر میکنی من دعواییم و نمیدونم هر چی که فوری بای میکنی

خب التماس نکن اگه یکی تو رودر وایسی باهات بگه میخونم و نخونه کل اون ختم مشکل دار میشه تاپیک منو ب ...

فقط ۴ نفر شرکت کننده!

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4083524/ذکر-یا-موسی-بن-جعفر-برای-نجاتمون?postId=131028587

عزیزم هنچین گفتی بیا تاپیک منو بخون کلی کاربر مشتاق😐

فکر کنم کلا امار نی نی سایت اومده پایین تقصیر من و تو نیست 

من چند ماه پیش تاپیک صلوات زدم رفت تو داغ ترینا 

الانم که اینه وضع 

2740