2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر فکر کردم تصویره بارداره   

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...
2728
جوووون خوب کی بودم من😂 بنده هرچی بخورم چااااق نمیشم  یعنی خوش فرم تر میشم و اصلا شکم نمیارم ...

منم دوران مدرسه همه فحش نفرین میگفتن چرررررا چاق نمیشی

دوران کنکور از بس ریزه خواری کردم چاق نشدم فقط شکم دراوردم خیلی کم🤦‍♀️

از 50رسیدم65توی4سال🤦‍♀️ قدم170

منکه اگه همینجوری ادامه بدم میترکم😃😃😃😃

منم در حال ترکیدنم 🍛🍝🍜🍚🥘🍲🥗

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.
بیش از حد تپل شده🤣🤣

آره متوجه شدم😂😂😂

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...
2740
جوووون خوب کی بودم من😂 بنده هرچی بخورم چااااق نمیشم  یعنی خوش فرم تر میشم و اصلا شکم نمیارم ...

تو از بندگان برگزیده هسی😉

🖤برای شادی روح پدرم و مادرم یه صلوات میفرستین😔
منم دوران مدرسه همه فحش نفرین میگفتن چرررررا چاق نمیشی دوران کنکور از بس ریزه خواری کردم چاق نشدم ف ...

الان دیگه همینو حفظ کن‌ خیلی خوبه

منم همینطور و دارم ادامه هم میدم😄😄😄😄

دیگه کاریه که از دستم برمیاد توی این قرنطینه همش

آشپزی و خوردن 

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.
فدااای شما😍 شانس نداریم که اخرشم میگن یه نوعی سرطانه😂😂😂 اصولا ادم خوش شانس نیستوم

وای خدانکنه زبونتو گاز بگیر 

انشالله همیشه شاد و سالم باشی عزیزم

2706