2733
2739
عنوان

با یه میلیارد چیکار میشه کرد؟ خونه چند متری + چه ماشینی میشه خرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 57 پست

من اگه داشتم میذاشتم بانک با سود هر ماهش پس انداز میکردم بعد یه سال خونه یا ماشین میگرفتم سال بعدشم اون یکی رو بعد خود پولم میموند برام 

یا 

یه جایی سرمایه گذاری میکردم هم پولم رو داشتم هم خونه وماشین رو 

ميتوني يه BMW بخري يا يه خونه ١٥٠ متري تو شرق تهران( اگه تهراني)  اگه نه كه يه خونه تو پرند و ...

خونه رو متری چند حساب کردی؟ ماشین و چند حساب کردی؟!😐😐

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوسط رو به بالا کجاس؟😃

😐متوسط رو به بالا دیگه

جایی ک خوبه ولی عالی نیست

آبرومنده

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

واقع بینانه در تهران نمیشه باهاش کار زیادی کرد ...چه برسه به رفاه و تشکیل زندگی 

در شهرستانهای دیگه نمیدونم ...ولی در تهران با 5 میلیارد میشه ابتدای کار رو شروع کرد تازه فاز ثروت و سرمایه نمیشه

2728
😐متوسط رو به بالا دیگه جایی ک خوبه ولی عالی نیست آبرومنده

نه میگم مثلا کدوم منطقه رو میگی، اریاشهر یا بلوار فردوس مثلا متوسط رو به بالاس ولی با ا تومن نمیشه خرید مگه اینکه خیلی کوچیک و قدیمی باشه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
خونه رو متری چند حساب کردی؟ ماشین و چند حساب کردی؟!😐😐

شرق تهران ما يه خونه معمولي داريم صد و خورده اي خريده بوديم الان براي فروش نزديك يه مليارده😐

متفاوت بودن به معناي ديوونه بودن نيست😔
2740

تو تهران بتونی یه خونه چند سال ساخت بخری تو شرق حدود نود متر  به علاوه یه ماشین مثل پژو چیزی 

ولی مثلا من شمالم اینجا میشه با چهار صد یه خونه صد متری نوساز خرید یا حتی شاید یه خونه ویلایی شیک ساخت ( جاهایی هم هست که مثل تهران میلیاردی من منطقه معمولی می گم) بقیش هم میشه ماشین گرفت 

خوبی گلم ؟؟؟bmw به خودیه خود بالای 1 میلیارد هست 😴

دوست عزيزم 🌹 مگه من گفتم صفر كيلومتر بخره؟ ( چون فكر نمي كنم ماشين خارجي صفر يا كاركردش فرق خاصي داشته باشه)

متفاوت بودن به معناي ديوونه بودن نيست😔
ميتوني يه BMW بخري يا يه خونه ١٥٠ متري تو شرق تهران( اگه تهراني)  اگه نه كه يه خونه تو پرند و ...

خونه ۱۵۰ متری شرق یک ملیارد و خورده ای تازه سمت تهران پارس هم نه پایین تر ...دوسال پیش ولی می شد