2737
2734
عنوان

با یه میلیارد چیکار میشه کرد؟ خونه چند متری + چه ماشینی میشه خرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 57 پست
خونه ۱۵۰ متری شرق یک ملیارد و خورده ای تازه سمت تهران پارس هم نه پایین تر ...دوسال پیش ولی می شد&nbs ...

دقيقا

نگاه من بقيه ميگم به من ميگن خونه رو متري چند حساب مي كني؟ من ميگم يه مليارد جوابي كه به من ميدن باعث اين برداشت برام ميشه كه اينا باور نميكنن فكر ميكنن من زيادي بالا ميگم 

متفاوت بودن به معناي ديوونه بودن نيست😔
دوست عزيزم 🌹 مگه من گفتم صفر كيلومتر بخره؟ ( چون فكر نمي كنم ماشين خارجي صفر يا كاركردش فرق خاصي دا ...

صفر هم نباشه زیر 1 میلیارد اصلا نیست ....با دلار 17 تومن چطور حساب کردید ..تازه میگید با خونه شرق تهران 😐اصلا الان تهران خونه زیر متری 15 بعیده باشه جای پرت حتی ..با متراژ پایین ولی میشه خوب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صفر هم نباشه زیر 1 میلیارد اصلا نیست ....با دلار 17 تومن چطور حساب کردید ..تازه میگید با خونه شرق ته ...

نه ما يه خونه تو شرق داريم كه نزديم يه مليارد شده😐

2731
نه میگم مثلا کدوم منطقه رو میگی، اریاشهر یا بلوار فردوس مثلا متوسط رو به بالاس ولی با ا تومن نمیشه خ ...

جای خاصی مد نظرم نیس کلا منظورم جای خوب ولی کوچیکه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
نه ما يه خونه تو شرق داريم كه نزديم يه مليارد شده😐

خوب عزیزم نگاه کن زده تقریبا 800 میلیون ..شما میگید یه ماشین و یه خونه ...که عمرا بشه دیگه ...کجای شرق هستید سمت سردار ؟؟باید بیشتر از 1 تومن باشه الان ..مگر زیر 100 متر باشن .الان یه 20 متری از خودت داشته باشی باید تو تهران کلاتو بندازی بالا 

2738
خوب عزیزم نگاه کن زده تقریبا 800 میلیون ..شما میگید یه ماشین و یه خونه ...که عمرا بشه دیگه ...کجای ش ...

من گفتم ماشين يا يا يا خونه

گفتم اگه يكيشو نمي خواد و تو تهرانه ميتونه تو پرند و اينجور جاها يه خونه بگيره با يه ماشين نسبتا بالا

من گفتم ماشين يا يا يا خونه گفتم اگه يكيشو نمي خواد و تو تهرانه ميتونه تو پرند و اينجور جاها يه خون ...

همين الان اين قيمتها رو در اوردم

سرات صفر 96 رو زده 349

اون خون ي دو خوابه تو پرند هم زده459

خیلی کم گفتی با ۱ میلیارد ۱۰ تا خونه میشه خرید با ۲۰ تا بنز

من گفتم ميتونه خونه تو شرق بخره( اگه تهرانه ) يا يا يا يه ماشين ( عكس قيمّت ماشين رو هم گذاشتم) 

گفتم اگه هم خونه هم ماشين ميخواد تو تهران ميتونه يه خونه و و و يه ماشين نسبتا مدل بالا بگيره و من بازم اسكرين گذاشتم

من تحقيق نكرده حرف نزدم و اگر خداي نكرده باعث گيجي يا مغايرت با نظرتون شدم معذرت ميخوام🙏

دقيقا نگاه من بقيه ميگم به من ميگن خونه رو متري چند حساب مي كني؟ من ميگم يه مليارد جوابي كه به من ...

خونه تهران حداقل متری بیست میلیون شده 

خدا لعنتشون کنه ولی چیزی که هست 😔